Bezpłatny newsletter

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach naszego portalu:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Medium z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18 w celu w celu przesyłania informacji handlowych serwisu www.administrator24.info. Dane będą chronione zgodnie z z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
Zbiór danych osobowych zgłoszony do GIODO. Nr księgi 129259, Nr zgłoszenia 009502/2013.
PRZYKŁADOWY NEWSLETTER

Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 22 czerwca 2017 r. rozwiał wątpliwości w kwestii definicji przyłącza kanalizacyjnego i wodociągowego.

 
 
 
       
facebook twitter linkedin  
       
 
 
   
Pobierz obrazki
 
 
Sąd Najwyższy rozwiał wątpliwości w kwestii definicji przyłącza kanalizacyjnego i wodociągowego  
   
Czy przyłączem wodociągowym jest przewód łączący sieć wodociągową z wewnętrzną instalacją wodociągową w nieruchomości odbiorcy usług na całej swej długości, czy też odcinek przewodu między granicą nieruchomości a wewnętrzną instalacją wodociągową w tej nieruchomości?
 
Sprawdź
 
     
 
Pobierz obrazki
 
 
Co warto wiedzieć o cesjach do umów ubezpieczenia wspólnot mieszkaniowych?
 
Cesja praw jest popularną formą zabezpieczenia wierzytelności, stosowaną w obrocie gospodarczym. Jest to umowa cywilnoprawna, w której cedent (wierzyciel) przenosi prawo do wierzytelności na cesjonariusza (inny podmiot).
 
Czytaj dalej  
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki - projektowanie i wykonawstwo
 
Prezentujemy unikalny zbiór obejmujący szereg tematów związanych z projektowaniem przegród budynku według obowiązujących wymagań cieplno-
-wilgotnościowych - dotyczą one izolacyjności ścian, dachów, podłóg i okien.
 
Pobierz e-book  
 
 
 
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Jak dobrze zarządzać nieruchomościami na silnie konkurencyjnym rynku?
 
Na rynku zarządzania nieruchomościami decydującą rolę odgrywają wymagania jakościowe, koszty świadczonych usług oraz oczekiwania klientów.
 
Przekonaj się  
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Modernizacja kotłowni w budownictwie wielorodzinnym - ważne aspekty
 
Każdy system ogrzewania po pewnym czasie potrzebuje modernizacji - częściowej lub całkowitej, zwłaszcza gdy rachunki za ogrzewanie wciąż rosną.
 
Przeczytaj  
 
 
 
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Koszty ciepła - temat wciąż gorący
 
Rozliczanie kosztów zużycia mediów budzi wśród mieszkańców budynków wielolokalowych wiele emocji. Często mają oni zastrzeżenia co do prawidłowości dokonanych wyliczeń, mimo że wynikają one bezpośrednio z wartości odczytów wskazań urządzeń pomiarowych.
 
Przeczytaj  
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Segregacja śmieci - zmiany od lipca
 
Już w weekend zaczną obowiązywać nowe zasady gospodarowania odpadami. Teraz będą one rozdzielane na cztery frakcje, a nie jak dotychczas na trzy. Oddzielnie będziemy wyrzucać również odpady ulegające biodegradacji, czyli tzw. resztki kuchenne.
 
Dowiedz się  
 
 
 
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Zalety osuszania przegród metodą elektroosmotyczną
 
Długoletnie obserwacje i badania wykazały, że każdy zawilgocony mur ma odpowiedni potencjał elektryczny względem ziemi, uzależniony od stopnia zawilgocenia i zasolenia.
 
Przekonaj się  
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
Spółdzielnie zmieniają się na lepsze
 
Obniżanie kosztów eksploatacji i podwyższanie standardu mieszkań oraz nowe kolorowe elewacje budynków zmieniają wygląd osiedli, podnosząc ich estetykę.
 
Przekonaj się  
 
 
 
 
 
 
 
Wypisz się z newslettera
 
 
 
Administrator24.info | Copyright © 2016-2017 Grupa MEDIUM
 
 
 
6/2018

Aktualny numer:

Administrator 6/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Gdzie po dotacje na zielone inwestycje?
  • - Czas na modernizację
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl