Katalog firm

Rafael
Wyświetleń: 827
Województwo: łódzkie
Adres: Sienkiewicza 85/87/p.XI l.8
  90-057 Łódź
NIP: 7252077342
Telefon: 0 42 203 12 23
Faks: 0 42 203 12 95
E-mail:

ATHENA Property Management Sp. z o. o. świadczy usługi na terenie całej Polski, specjalizując się w kompleksowym świadczeniu usług obsługi nieruchomości  komercyjnych, przemysłowych, użyteczności publicznej i terenach zewnętrznych do nich przylegających. Gwarantujemy uczciwe i indywidualne podejście do każdego klienta, fachową i rzetelną obsługę oraz wysoki profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań. Mamy nadzieję, że szukając poważnego partnera outsourcingowego do obsługi swoich obiektów, zechcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą . Nasz profesjonalny zespół specjalistów posiada bogate doświadczenie w komercyjnym i mieszkaniowym sektorze zarządzania nieruchomościami.
Przedmiotem naszej działalności w Polsce są usługi KOMPLEKSOWEGO ZARZADZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI, czyli zarządzanie funkcjami technicznymi (FACILITY MANAGEMENT), infrastrukturalnymi (USŁUGI SPRZĄTAJĄCE) i ekonomicznymi nieruchomości:

  • obiekty
Branża: Zarządzanie nieruchomościami
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Wolnej powierzchni biurowej w stolicy jest coraz mniej

Warszawski rynek biurowy kolejny rok z rzędu może się pochwalić wyjątkowo dobrymi wynikami, jeśli chodzi o popyt na powierzchnię. W pierwszym półroczu br. do najemców...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18010|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl