Katalog firm

Grupa Biurowiec
Wyświetleń: 14570
Województwo: śląskie
Adres: Staromiejska 6
  40-013 Katowice
NIP: 575-109-30-87
Telefon: 32 251 10 19
Strona WWW: www.grupabiurowiec.com.pl
E-mail:
Grupa Biurowiec

Grupa Biurowiec

Grupa Biurowiec jest obecna na rynku od 2006 roku. Działamy w głównie Katowicach i Krakowie oraz innych miejscowościach położonych w województwach śląskim i małopolskim.

Nasz zespół składa się z najlepszych profesjonalistów. Pracują dla nas: samodzielni inspektorzy budowlani z uprawnieniami, administratorzy i zarządcy nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, a także eksperci w dziedzinie zarządzania czy marketingu. Skontaktuj się z naszymi specjalistami >>

Grupa Biurowiec

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu możemy oferować kompleksowe usługi, obejmujące zarówno zarządzanie nieruchomościami w fazie początkowej, jak i właścicielskiej.
Współpracujemy tylko z profesjonalnymi firmami, które gwarantują rzetelne wykonywanie obowiązków w każdym aspekcie zarządzania osiedlami czy spółdzielniami mieszkaniowymi.

Grupa Biurowiec

Świadczymy pełne usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Wśród nich jest zarówno doradztwo, jak i administracja nieruchomości. Dowiedz się więcej o naszej działalności >>

Nasi Klienci mają dostęp do analiz zasadności inwestycji, poznają niebezpieczeństwa związane z zakupem i sposoby ich minimalizacji. Dzięki naszej pomocy nie muszą się martwić o załatwianie spraw urzędowych, takich jak rejestracja w urzędzie skarbowym czy statystycznym.

Grupa Biurowiec

W fazie właścicielskiej zajmujemy się każdym z aspektów zarządzania nieruchomością: prowadzimy dokumentację, sporządzamy protokoły. Kiedy właściciel decyduje się na sprzedaż nieruchomości, wspieramy go w tym procesie od początku, aż po przekazanie dokumentacji nowemu nabywcy.

Zajmujemy się także zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi zarówno w dużych miastach takich jak Kraków, Katowice, Chorzów, Gliwice jak i mniejszych miejscowościach. Nasze kompleksowe usługi w tym zakresie obejmują całe spektrum działań – od obsługi korespondencji, przez windykację należności, a na sprzątaniu skończywszy.

Grupa Biurowiec

Fachowe doradztwo i korzystne warunki współpracy wpływają na pełne zadowolenie naszych Klientów – a to ich satysfakcja jest najlepszym wyznacznikiem jakości świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Główna siedziba:

ul. Staromiejska 6
40-013 Katowice
te. (32) 251 10 19

Oddział:

ul. Westerplatte 1
31-033 Kraków
tel. (12) 430 65 25
Grupa Biurowiec
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo a praktyka – debata
  • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

Systemy klimatyzacji i wentylacji (HVAC) są odpowiedzialne za ponad 50 procent energii zużytej w budynkach. Efektywne ich zaprojektowanie zapewnia więc ogromne oszczędności...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16487|Ocena: 3.0
Adres:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl