Katalog firm

Świat Pojemników Spółka z o.o.
Wyświetleń: 3708
Województwo: wielkopolskie
Adres: Poznańska 83
  62-052 Komorniki
Telefon: 793 993 979
Strona WWW: swiatpojemnikow.pl/
E-mail:
Świat Pojemników Spółka z o.o.

"POJEMNIKI NA ŚMIECI NIE MUSZĄ BYĆ BRZYDKIE, STRASZYĆ WYGLĄDEM I CUCHNĄĆ... WRĘCZ PRZECIWNIE, MOGĄ BYĆ ESTETYCZNE I WYGODNE W UŻYCIU"


Świat Pojemników

 

Zmieniamy oblicze pojemników na odpady! Żegnamy się z widokiem odstraszających, przepełnionych wiat śmietnikowych, porozrzucanych dookoła śmieci i niehigienicznych kontenerów. Od dziś pojemniki na odpady mogą komponować się z otoczeniem oraz stanowić miły dla oka punkt na mapie miasta czy osiedla.

Przedstawiamy wysokiej jakości pojemniki na odpady w systemie półpodziemnym i podziemnym. Pojemniki te przeznaczone są do efektywnej segregacji wszystkich frakcji odpadów.

Działamy na polskim rynku od 2010 r., obecnie cieszymy się mianem krajowego lidera w sprzedaży pojemników półpodziemnych i podziemnych. Współpracujemy z największymi producentami pojemników w Europie i na świecie. Oferowane przez nas systemy pojemników wyróżniają się najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz długim okresem gwarancji. Wszystkie realizacje kompleksowo przeprowadza wyspecjalizowana ekipa montażowa.

Do tej pory możemy pochwalić się zrealizowaniem montaży ponad 2 000 pojemników w ponad 40 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy towarzyszą nam przy kolejnych inwestycjach, należą:

 • urzędy miast i gmin,
 • deweloperzy i generalni wykonawcy,
 • wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, administratorzy nieruchomości,
 • instytucje publiczne i organizacje,
 • przedsiębiorstwa prywatne i centra handlowe.

Asortyment nasz wzbogaca oferta koszy ulicznych w systemie półpodziemnym, świetnie sprawdzających się na ulicach, skwerach, plażach i terenach rekreacyjnych.

Wychodzimy również z propozycją pojemników edukacyjnych dla szkół i przedszkoli. Zgodnie z zasadą, że dzieci od najmłodszych lat powinny wiedzieć, jak postępować z odpadami.

pojemniki półpodziemne

Pojemniki półpodziemne

System pojemników półpodziemnych charakteryzuje się wykorzystaniem pionowej konstrukcji, która w 60% znajduje się pod ziemią, a odpady ubijane są pod własnym ciężarem. Dzięki temu, że jeden pojemnik podziemny ma pojemność 5 m3 może z powodzeniem zastąpić aż 6 popularnych pojemników o pojemności 1100 l, co w perspektywie czasu spowoduje niższe koszty wywozu odpadów.

Dodatkowo stosunkowo mała średnica w porównaniu do pojemności kosza przekłada się na efektywne wykorzystanie przestrzeni publicznej i redukcję liczby tradycyjnych pojemników na śmieci (wielkość i średnica pojemników zostały dopasowane w ten sposób, aby zaoszczędzone miejsce można było przeznaczyć np. na dodatkowe miejsce parkingowe lub tereny rekreacyjne).  

Wykorzystanie niższej temperatury panującej pod poziomem gruntu oraz konstrukcja pojemnika pomaga zminimalizować powstawanie nieprzyjemnych zapachów, co z kolei podnosi walory estetyczne okolicy. Wysoki poziom estetyki otoczenia gwarantuje ponadto unikalny design pojemników, który łączy wszystkie elementy koszy w spójną całość i doskonale komponuje się z zabudową mieszkalną i publiczną.

Pojemniki wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które w pełni można poddać procesowi recyklingu, gwarantując bezpieczne i długoletnie użytkowanie, co poświadczają odpowiednie certyfikaty jakości.

Rozwiązanie zaleca się szczególnie do obsługi zasobów lokalowych w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych oraz deweloperom jako alternatywę dla wiat śmietnikowych na istniejących i nowych osiedlach mieszkaniowych.

pojemniki podziemne

Pojemniki podziemne 

W przypadku pojemników podziemnych, nad poziomem gruntu znajduje się jedynie mały kiosk wrzutowy o wymiarach 145 cm x 145 cm oraz podest bezpieczeństwa. Pozostałe elementy, jak betonowy silos i umieszczony w nim metalowy zbiornik gromadzący śmieci, posadowione są w gruncie. Zapewnia to całkowite wyeliminowanie problemu nieprzyjemnych zapachów oraz jeszcze większą oszczędność miejsca. Pojemniki wykonane są ze stali galwanizowanej przed i po złożeniu pojemnika w zakładzie produkcyjnym, co zapewnia trwałą ochronę przed korozją. Betonowy silos jest zabezpieczony przed przedostawaniem się do środka wody. Oba rozwiązania gwarantują wieloletnie użytkowanie i bezawaryjną obsługę.

System podziemny najlepej sprawdzi się w przestrzeni miejskiej i publicznej.

 

Korzyści płynące z gromadzenia pojemników systemie półpodziemnym i podziemnym:

 • większa wydajność pojemnika,
 • oszczędność miejsca,
 • podniesienie walorów estetycznych i prestiżu okolicy,
 • oszczędność kosztów związanych z odbiorem odpadów,
 • łatwy i szybki odbiór odpadów za pomocą pojazdu z HDS,
 • efektywna segregacja odpadów,
 • ochrona środowiska,
 • nowoczesny design,
 • możliwość zainstalowania systemu elektronicznego do kontroli dostępu i zarządzania procesem odbioru odpadów.

Kosze uliczne - Świat Pojemników

Kosze uliczne 

Linia koszy ulicznych ZBin Mini zaprojektowana została, aby rozwiązać problem przepełnionych pojemników na odpady na ulicach oraz na ograniczonej przestrzeni miejskiej. Półpodziemna konstrukcja pozwala na gromadzenie odpadów w dotychczas niezagospodarowanej przestrzeni pod poziomem gruntu, umożliwiając efektywną segregację odpadów u źródła, przy  jednoczesnej redukcji kosztów odbioru oraz oszczędności miejsca. W ofercie znajduje się także kolekcja tradycyjnych koszy ulicznych.

 

Kosze edukacyjne - Świat Pojemników

Pojemniki edukacyjne

Przyjazne dzieciom pojemniki na odpady dla szkół i przedszkoli, na place zabaw i tereny rekreacyjne są w kształcie misia lub pingwina. Trwałe i solidne pojemniki z MD-PE, niepalne, z pamięcią kształtu, mają także możliwość zainstalowania komunikatora VoiceBox, który pozwala na odtwarzanie dowolnego komunikatu, np. piosenki czy podziękowania za skorzystanie z kosza.

Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
4/2019

Aktualny numer:

Administrator 4/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Prawo a praktyka – debata
 • - Rozliczenie mediów
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

HVAC – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja

Systemy klimatyzacji i wentylacji (HVAC) są odpowiedzialne za ponad 50 procent energii zużytej w budynkach. Efektywne ich zaprojektowanie zapewnia więc ogromne oszczędności...

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16367|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl