administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Koszty i monitorowanie mediów pod kontrolą 24/7

Inteligentna usługa dla zarządców

DomBest | 2024-04-10

Wyobraź sobie świat, w którym:

✔️ odczyty liczników odbywają się zdalnie, bez konieczności wysyłania pracowników,
✔️ zawsze masz dostęp do aktualnych informacji o zużyciu mediów,
✔️ w przypadku jakichkolwiek awarii i nieprawidłowości dostajesz bieżące powiadomienia, a ekipa specjalistów już do Ciebie zmierza,
✔️ błędy w odczytach i rozliczeniach należą do przeszłości,
✔️ sprzęt jest niezawodny, długowieczny i objęty gwarancją,
✔️ masz zapewnione wsparcie na każdym etapie współpracy.

treść sponsorowana

To nie utopia – to rzeczywistość z opomiarowaniem DomBest, które powstało po dogłębnej analizie problemów, z jakimi borykają się na co dzień Zarządcy Nieruchomości. To kompleksowa usługa łącząca nowoczesne ultradźwiękowe liczniki wody i ciepła z platformą online dla Zarządcy i aplikacją dla każdego mieszkańca

Oszczędzaj czas i pieniądze

Zastanawiałeś/aś się, ile czasu i pieniędzy tracisz na ręczne odczyty danych z liczników? Z naszą usługą unikniesz kosztów związanych z opłacaniem pracownika do odczytywania danych – zdalny odczyt liczników pozwoli na pełną automatyzację tego procesu, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Dodatkowo liczniki ultradźwiękowe charakteryzują się niezwykle niską awaryjnością – brak ruchomych części eliminuje ryzyko usterek, co minimalizuje koszty serwisu, a pewność działania potwierdza 11-letnia gwarancja na baterie.

A co, jeśli nie chcesz ponosić jednorazowej opłaty za wymianę wszystkich liczników w nieruchomościach? Możesz skorzystać z opcji zakupu w formie subskrypcji. Miesięczna opłata rozkłada koszt w czasie, co czyni to rozwiązanie dostępnym dla każdego zarządcy.

Pożegnaj się z opóźnieniami i brakiem dostępu do danych o zużyciu

Z platformą dla zarządcy masz dostęp do zawsze aktualnych informacji o zużyciu mediów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zapomnij o problematycznych odczytach raz/dwa w roku i czekaniu na rozliczenia. Teraz możesz kontrolować zużycie mediów w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca.

Precyzja, brak błędów i łatwiejsza komunikacja z mieszkańcami

Masz dość sporów z mieszkańcami o błędne rozliczenia? Liczniki ultradźwiękowe minimalizują problem rozbieżności z licznikiem głównym, a bezbłędne odczyty to brak kłopotliwych korekt rozliczeń, czyli tym samym – zadowoleni mieszkańcy. Nasze nowoczesne liczniki wykorzystują ultradźwięki do precyzyjnego pomiaru prędkości przepływu wody, dzięki czemu pomiary są dokładne przez cały okres żywotności licznika, nawet przy najmniejszych przepływach (w przeciwieństwie do liczników mechanicznych). 

Dodatkowo możesz zapewnić mieszkańcom dostęp do bieżących informacji o zużyciu mediów dzięki aplikacji dla lokatorów – pozwoli im to na kontrolę zużycia i optymalizację kosztów. Co może to oznaczać dla Ciebie? Redukcję telefonów od mieszkańców.

Zyskaj kontrolę – każda kropla się liczy!

Wyobraź sobie sytuację: pęknięta rura w mieszkaniu jednego z lokatorów. Woda leje się przez długi czas, nikt o tym nie wie, bo mechaniczne liczniki nie wykrywają wycieku i w rezultacie dochodzi do zalania – koszty są ogromne. Oprócz tego, na Twojej głowie zostaje naprawienie szkód, uregulowanie kwestii odszkodowania i rozliczenie kosztów – mnóstwo pracy, której wolałbyś uniknąć. 

Nasze inteligentne liczniki skutecznie wykrywają wszelkie wycieki, informując o nich nieomal w czasie rzeczywistym na platformie zarządcy – dowiesz się, gdzie taki wyciek ma miejsce, co pozwoli Ci na szybką reakcję i zapobiegnięcie stratom wody. To przełoży się nie tylko na oszczędności, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo mienia.

Liczniki ultradźwiękowe to również narzędzie prewencyjne – system analizuje dane i informuje o potencjalnych awariach, co pozwala na zapobiegnięcie niepotrzebnym kosztom. Dowiesz się o przekroczonych progach zużycia i o nietypowych odczytach – będziesz zawsze na bieżąco i będziesz mógł/mogła zareagować na niepokojące sygnały w odpowiednim czasie.

Dlaczego DomBest?

Jesteśmy jedynym dystrybutorem liczników Axioma Metering w Polsce – czołowego producenta, którego urządzenia powstają od ponad 30 lat, w najbardziej zaawansowanych technologicznie fabrykach w branży. Produkty tej firmy, wytwarzane przy zastosowaniu technologii ultradźwiękowej, zmieniają nawyki milionów konsumentów na całym świecie i pomagają klientom zmniejszyć ilość zużywanej wody nawet o 20%.* 

Dla nas każda kropla się liczy!

Pomagamy oszczędzać zasoby i chronić wodę dla przyszłych pokoleń

DomBest to nie tylko nowoczesne opomiarowanie, ale kompleksowe systemy wsparcia dla zarządców nieruchomości. Nasze usługi obejmują szeroki zakres rozwiązań – od księgowości po wsparcie techniczne, prawne, ubezpieczeniowe, IT i obsługę windykacji. Ekosystem został stworzony, by ułatwić Ci pracę, oszczędzić Twój czas, tak byś mógł/mogła zająć się zarządzaniem swoim biznesem i cieszyć się z zadowolenia lokatorów.

Wybierając DomBest, stawiasz na partnerstwo z zespołem ekspertów, którzy rozumieją wyzwania branży zarządzania nieruchomościami. Przyłącz się do nas, a my pokażemy Ci, że precyzja, efektywność i bezpieczeństwo mogą być standardem – nie luksusem

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!
📞 +48 453 679 634
✉️ opomiarowanie@dombest.pl

Chcesz zyskać pełną kontrolę nad zużyciem mediów w nieruchomościach oraz zaoszczędzić czas i pieniądze?

Dołącz do bezpłatnego webinaru

„Świadome podejście do zużycia i rozliczania mediów – dla nas każda kropla się liczy!”

i dowiedz się jak to zrobić!

Kiedy? Środa, 17 kwietnia 🕖 11:00 🌐 online

Kliknij w grafikę i zapisz się!

Chcesz wiedzieć więcej na temat webinaru?

Wejdź na stronę wydarzenia na Facebooku 👇

Komentarze

Powiązane

DomBest Twój zdalny zespół księgowy!

Twój zdalny zespół księgowy! Twój zdalny zespół księgowy!

Czy czujesz się zagubiony w gąszczu obowiązków związanych z księgowością nieruchomości? Ciągłe zmiany przepisów, skomplikowane rozliczenia i rosnące oczekiwania mieszkańców mogą spędzać Ci sen z powiek....

Czy czujesz się zagubiony w gąszczu obowiązków związanych z księgowością nieruchomości? Ciągłe zmiany przepisów, skomplikowane rozliczenia i rosnące oczekiwania mieszkańców mogą spędzać Ci sen z powiek. DomBest staje u Twego boku, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie księgowości, które pozwolą Ci skupić się na tym, co najważniejsze - rozwoju Twojej działalności.

DomBest Jak efektywnie zarządzać nieruchomościami? 5 praktycznych porad od Zarządcy dla Zarządcy

Jak efektywnie zarządzać nieruchomościami? 5 praktycznych porad od Zarządcy dla Zarządcy Jak efektywnie zarządzać nieruchomościami? 5 praktycznych porad od Zarządcy dla Zarządcy

Jak sprostać wyzwaniom w świecie zarządzania nieruchomościami, gdzie każdy detal ma znaczenie, a trudności pojawiają się na każdym kroku? Czy istnieją skuteczne strategie, które mogą zmniejszyć ilość codziennych...

Jak sprostać wyzwaniom w świecie zarządzania nieruchomościami, gdzie każdy detal ma znaczenie, a trudności pojawiają się na każdym kroku? Czy istnieją skuteczne strategie, które mogą zmniejszyć ilość codziennych obowiązków Zarządcy, przynosząc realne korzyści i oszczędności dla mieszkańców?

Wybrane dla Ciebie

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z 90% refundacji. Zobacz »

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z 90% refundacji. Zobacz » Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z 90% refundacji. Zobacz »

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą ubiegać się o kredytna OZE. Sprawdź szczegóły »

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą ubiegać się o kredytna OZE. Sprawdź szczegóły » Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą ubiegać się o kredytna OZE. Sprawdź szczegóły »

Zastosowanie pomp ciepła w blokach z grzejnikami – przykład wspólnoty mieszkaniowej w Radomiu »

Zastosowanie pomp ciepła w blokach z grzejnikami – przykład wspólnoty mieszkaniowej w Radomiu » Zastosowanie pomp ciepła w blokach z grzejnikami – przykład wspólnoty mieszkaniowej w Radomiu »

Odczyt mediów – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego

Odczyt mediów – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego Odczyt mediów – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego

Wodomierze - co wpływa na dokładność pomiaru?

Wodomierze - co wpływa na dokładność pomiaru? Wodomierze - co wpływa na dokładność pomiaru?

Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania »

Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania » Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania »

Mała architektura miejska - zobacz ciekawe rozwiązanie »

Mała architektura miejska - zobacz ciekawe rozwiązanie » Mała architektura miejska - zobacz ciekawe rozwiązanie »

Niesłychanie ciche pompy ciepła » Sprawdź »

Niesłychanie ciche pompy ciepła » Sprawdź » Niesłychanie ciche pompy ciepła » Sprawdź »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Obniż miesięczne koszty eksploatacji central wentylacyjnych średnio o 50% »

Obniż miesięczne koszty eksploatacji central wentylacyjnych średnio o 50% » Obniż miesięczne koszty eksploatacji central wentylacyjnych średnio o 50% »

Jak sprawic, aby miejsca składowania odpadów nie szpeciły osiedla?

Jak sprawic, aby miejsca składowania odpadów nie szpeciły osiedla? Jak sprawic, aby miejsca składowania odpadów nie szpeciły osiedla?

Jaki ciepłomierz wybrać?

Jaki ciepłomierz wybrać? Jaki ciepłomierz wybrać?

Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce?

Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce? Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce?

Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku »

Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku » Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku »

Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? »

Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? » Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? »

System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji »

System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji » System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji »

Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą »

Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą » Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą »

Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia?

Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia? Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji?

Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji? Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji?

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu » Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie? Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Sposób na ciche osiedle »

Sposób na ciche osiedle » Sposób na ciche osiedle »

Siłownie plenerowe dla osiedli »

Siłownie plenerowe dla osiedli » Siłownie plenerowe dla osiedli »

https://sh001.administrator24.info/bodys-b5570n

https://sh001.administrator24.info/bodys-b5570n

Ciekawe rowiązanie dźwigowe do każdego budynku »

Ciekawe rowiązanie dźwigowe do każdego budynku » Ciekawe rowiązanie dźwigowe do każdego budynku »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Prosty sposób na zadaszenie balkonu »

Prosty sposób na zadaszenie balkonu » Prosty sposób na zadaszenie balkonu »

Zobacz najlepsze funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla osiedli »

Zobacz najlepsze funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla osiedli » Zobacz najlepsze funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla osiedli »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami » Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.