administrator24.info

Czy odkurzacz pionowy sprawdzi się w domu ze zwierzętami?

Elektrolux | 2022-05-10

W naszych domach chętnie gościmy zwierzęta. Pupile spędzają z nami wolny czas, sprawiają, że w czterech ścianach trudno się nudzić. Jednak posiadanie czworonoga to także dodatkowe obowiązki, a jednym z nich jest konieczność częstego sprzątania – szczególnie jeżeli pies, kot bądź inny zwierzak gubi sierść bądź włosie. Jego usuwanie z podłóg i mebli może być niełatwym zadaniem. Czy więc w tej kwestii poradzi sobie nowoczesny odkurzacz pionowy?

treść sponsorowana

Sprzątanie domu, w którym nie brakuje czworonożnych przyjaciół 

Nie ma wątpliwości, że w domu, w którym mieszkają również zwierzęta, częste sprzątanie staje się obowiązkowe. Nawet jeżeli z naszymi pupilami nie musimy wychodzić na dwór, co nie generuje problemu z przenoszeniem zanieczyszczeń z zewnątrz, musimy mieć na uwadze, że codzienne zabawy również sprawiają, iż podłoga czy tapicerowane meble nie prezentują się zbyt dobrze.  

Sierść lub długie włosie osadza się w praktycznie każdym zakamarku. Dodatkowo musimy pamiętać o tym, że nasi pupile nie zawsze przychylają się do naszych próśb, dlatego rozsypana karma nie jest czymś, co zaskakuje właścicieli. Jednak porządek lubi chyba każdy. Jakie jest na to rozwiązanie? Znalezienie takiego urządzenia, które ułatwi nam codzienne sprzątanie, a które zawsze możemy mieć pod ręką. Bez wątpienia powinien być to nowoczesny odkurzacz, wykorzystujący najnowsze, technologiczne rozwiązania, które sprawiają, że domowe obowiązki przestają być dla nas czymś nieprzyjemnym. 

Jaki odkurzacz będzie najlepszy dla posiadaczy zwierząt? 

Jeżeli zależy nam na efektywnym, a jednocześnie łatwym i szybkim sprzątaniu, to odkurzacze pionowe w wersji bezprzewodowej okazują się szczególnie dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim nie zajmują dużo miejsca, co oznacza, że ich przechowywanie nie stwarza żadnego problemu. Czym jeszcze cechują się takie urządzenia? 

To, co doceni wielu użytkowników, to brak kabla. Ten nierzadko przeszkadza nam podczas wykonywania skomplikowanych manewrów odkurzaczem, co znacząco utrudnia nam dokładne sprzątanie każdego fragmentu podłogi. Tutaj nie ma tego problemu. Odkurzacze pionowe bezprzewodowe posiadają specjalnie zaprojektowaną stację ładującą, która sprawi, że nasze urządzenie będzie gotowe do działania. To właśnie ona odpowiedzialna jest za płynne i wygodne przejście do użytkowania sprzętu w dowolnym momencie. Nie jest tutaj potrzebny skomplikowany montaż. Wystarczy ustawić stację w takim miejscu, które jest dla nas łatwo dostępne i pozwoli na skorzystanie z odkurzacza bez większego wysiłku.  

Odkurzacze pionowe – wygoda i nowoczesność w jednym urządzeniu 

W ofercie szwedzkiej marki Electrolux znajdziemy przede wszystkim urządzenia, które wyróżnia nie tylko obecność nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale także piękny i ponadczasowy design. Doskonałym przykładem będą takie odkurzacze, jak choćby model ALLERGY UV Pure Q9 czy WELL Q7-P. Nie musimy chować ich w szafie czy składziku, ponieważ doskonale wpasują się w każde wnętrze.  

Jednocześnie odkurzacz Pure Q9 zachowuje pełną moc przez cały czas odkurzania, niezależnie od tego, w jakim stopniu został zapełniony pojemnik na kurz. A trzeba pamiętać o tym, że gdy posiadamy zwierzaki gubiące sierść i włosie, wcale nie jest to trudne zadanie. Tymczasem opróżnianie komory jest bardzo łatwe i zajmuje zaledwie kilka sekund. To niemała przewaga nad urządzeniami, które posiadają wymienne worki.  

Niezwykle ciche urządzenie 

Częste porządki mogą zakłócać odpoczynek innych domowników, a już zwłaszcza jeżeli w domu mieszkają także dzieci. Jeżeli chcemy więc odkurzać w późnych godzinach wieczornych, powinniśmy wybrać urządzenie, które charakteryzuje się niezwykle cichą pracą. W takim przypadku najlepiej jest postawić na odkurzacz bezprzewodowy ALLERGY UV Pure Q9, który został zaprojektowany właśnie z myślą o maksymalnej redukcji hałasu. Jednocześnie nie musimy martwić się o płynny przepływ powietrza, a samo urządzenie posiada wyciszony wydech. Dlatego jeżeli potrzebujesz odkurzyć podłogę bądź kanapę, na pewno nie przeszkodzisz pozostałym członkom rodziny w popołudniowej drzemce czy wieczorze filmowym.  

Jednaki cicha praca czy wysoka wydajność to nie jedyne zalety odkurzaczy pionowych. Warto podkreślić, że odkurzacz bezprzewodowy ALLERGY UV Pure Q9 w trybie eco pracuje aż do 55 minut i to na jednym ładowaniu akumulatora. W takim czasie jesteśmy w stanie posprzątać całkiem spory metraż. Jednocześnie model WELL Q7-P gwarantuje do 50 minut pracy. 

Nowoczesna elektroszczotka z technologią UV 

W codziennym sprzątaniu może pomóc nam między innymi innowacyjny odkurzacz z elektroszczotką BEDPROPOWER™ PLUS, który korzysta z technologii UV. Czym się wyróżnia? Aż do 99,9% usuwa kurz, bakterie i alergeny, niezależnie od tego, czy czyścimy akurat materac, sofę czy poduszki. Warto podkreślić, że jest to urządzenie, które pomoże nam oczyścić posłanie naszego zwierzaka.  

Należy wspomnieć też o 5-stopniowej filtracji powietrza, którą posiada też odkurzacz ALLERGY UV Pure Q9. Mamy tutaj szczelny system filtracji, którego zadaniem jest zatrzymywanie do 99,9% cząstek o średnicy 0,3-10 µm. Dzięki temu możemy cieszyć się optymalną jakością powietrza w domu, co może być niezwykle istotne w kwestii naszego zdrowia. A jak wygląda to w przypadku odkurzacza WELL Q7-P? Tutaj mamy osiowy system cyklonowy ze śrubą Air Helix, zapewniający niezawodną wydajność także wtedy, gdy pojemnik jest pełen. 

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

Czy zarządca może zapewnić bezpieczne osiedle?

Czy zarządca może zapewnić bezpieczne osiedle? Czy zarządca może zapewnić bezpieczne osiedle?

Sposób na regularne przeglądy i konserwację urządzeń systemu ppoż. »

Sposób na regularne przeglądy i konserwację urządzeń systemu ppoż. » Sposób na regularne przeglądy i konserwację urządzeń systemu ppoż. »

Dlaczego warto dokładnie przyjrzeć się swoim rachunkom za energię elektryczną?

Dlaczego warto dokładnie przyjrzeć się swoim rachunkom za energię elektryczną? Dlaczego warto dokładnie przyjrzeć się swoim rachunkom za energię elektryczną?

Jak pozbyć się zaparowanych okien i pleśni?

Jak pozbyć się zaparowanych okien i pleśni? Jak pozbyć się zaparowanych okien i pleśni?

Czy warto postawić na gaz płynny w budownictwie mieszkaniowym?

Czy warto postawić na gaz płynny w budownictwie mieszkaniowym? Czy warto postawić na gaz płynny w budownictwie mieszkaniowym?

Jak zapewnić czystą wodę w instalacji bez bakterii i osadu?

Jak zapewnić czystą wodę w instalacji bez bakterii i osadu? Jak zapewnić czystą wodę w instalacji bez bakterii i osadu?

Poznaj prosty sposób na zadaszenie balkonu »

Poznaj prosty sposób na zadaszenie balkonu » Poznaj prosty sposób na zadaszenie balkonu »

Czy kotły kondensacyjne przyniosą oszczędności? »

Czy kotły kondensacyjne przyniosą oszczędności? » Czy kotły kondensacyjne przyniosą oszczędności? »

Zobacz, jak naprawić nieszczelne pokrycie dachowe »

Zobacz, jak naprawić nieszczelne pokrycie dachowe » Zobacz, jak naprawić nieszczelne pokrycie dachowe »

Osuszanie: Jak pozbyć się zawilgoceń w budynku? »

Osuszanie: Jak pozbyć się zawilgoceń w budynku? » Osuszanie: Jak pozbyć się zawilgoceń w budynku? »

Likwidacja barier dla osób starszych i niepełnosprawnych - najnowsze rozwiązania »

Likwidacja barier dla osób starszych i niepełnosprawnych - najnowsze rozwiązania » Likwidacja barier dla osób starszych i niepełnosprawnych - najnowsze rozwiązania »

Jak wentylować pomieszczenia bez straty ciepła?

Jak wentylować pomieszczenia bez straty ciepła? Jak wentylować pomieszczenia bez straty ciepła?

Jak zredukować zużycie energii pomp o nawet 90%?

Jak zredukować zużycie energii pomp o nawet 90%? Jak zredukować zużycie energii pomp o nawet 90%?

Jak oczytać ciepłomierze, gdy nie ma nikogo w domu?

Jak oczytać ciepłomierze, gdy nie ma nikogo w domu? Jak oczytać ciepłomierze, gdy nie ma nikogo w domu?

Kilka sposobów na likwidację barier architektonicznych »

Kilka sposobów na likwidację barier architektonicznych » Kilka sposobów na likwidację barier architektonicznych »

Jak elektroniczne ciepłomierze obliczają ilość zużytego ciepła?

Jak elektroniczne ciepłomierze obliczają ilość zużytego ciepła? Jak elektroniczne ciepłomierze obliczają ilość zużytego ciepła?

Zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie nieruchomościami »

Zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie nieruchomościami » Zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie nieruchomościami »

Jak skorzystać z kredytu inwestycyjnego dla wspólnot mieszkaniowych?

Jak skorzystać z kredytu inwestycyjnego dla wspólnot mieszkaniowych? Jak skorzystać z kredytu inwestycyjnego dla wspólnot mieszkaniowych?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku? Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne - co wybrać do budynku i mieszkania?

Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne - co wybrać do budynku i mieszkania? Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne - co wybrać do budynku i mieszkania?

Ogrzewanie - sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania w budynkach»

Ogrzewanie - sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania w budynkach» Ogrzewanie - sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania w budynkach»

Jak wyprowadzić wentylację z kuchni?

Jak wyprowadzić wentylację z kuchni? Jak wyprowadzić wentylację z kuchni?

Jak zabezpieczyć mieszkanie przed nieproszonymi złodziejem?

Jak zabezpieczyć mieszkanie przed nieproszonymi złodziejem? Jak zabezpieczyć mieszkanie przed nieproszonymi złodziejem?

Dlaczego wełna mineralna jest najlepsza na elewacje?

Dlaczego wełna mineralna jest najlepsza na elewacje? Dlaczego wełna mineralna jest najlepsza na elewacje?

Sposób na ciepłą wodę CWU »

Sposób na ciepłą wodę CWU » Sposób na ciepłą wodę CWU »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami » Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.