administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Aplikacja PortalPRO – rozwiązanie biznesowe dla zarządcy nieruchomości

Portal PRO | 2023-01-24
Aplikacja PortalPRO – rozwiązanie biznesowe dla zarządcy nieruchomości

Aplikacja PortalPRO – rozwiązanie biznesowe dla zarządcy nieruchomości

Codzienne wyzwania zarządcy nieruchomości wymagają profesjonalnego wsparcia. Bezpłatna aplikacja PortalPRO optymalizuje pracę, pozwala oszczędzać czas, pieniądze i środowisko.

treść sponsorowana

Początek roku to dla zarządców nieruchomości intensywny czas planowania prac i budżetów. Budynki, którymi zarządzają, wymagają stałej konserwacji, obsługi technicznej, drobnych lub kompleksowych remontów, a także naprawy nieprzewidzianych usterek czy większych awarii. Pociąga to za sobą konieczność zatrudnienia wykonawców, nadzoru osobistego lub osób trzecich, a także coraz większe koszty, spowodowane niezwykle dziś trudnym otoczeniem rynkowym. W znalezieniu optymalnego, dobrej jakości rozwiązania, na miarę możliwości finansowych, pomaga bezpłatna aplikacja PortalPRO >> 

Potrzeby mieszkańców i zarządcy

W zarządzaniu nieruchomościami kluczowe są zasoby ludzkie i odpowiednie gospodarowanie budżetami. Inflacja mocno dotyka dziś przedsiębiorców i konsumentów, stale rosną koszty utrzymania pracowników, drożeje energia i paliwo, a także wszelkiego rodzaju materiały i usługi remontowo-budowlane. Wszystko to powoduje trudności w zarządzaniu funduszami wspólnot mieszkaniowych czy spółdzielni, ponieważ trzeba przeznaczać coraz więcej środków na bieżące utrzymanie budynków.

Kryzys ekonomiczny odbija się na zarządzających nieruchomościami, zmniejsza się rentowność i wzrasta konkurencyjność. Mieszkańcy oczekują zapewnienia bezpieczeństwa, porządku, komfortu i jakościowej obsługi technicznej, a przy tym oszczędnego gospodarowania wspólnymi funduszami. Nieruchomość to poważna i kosztowna inwestycja, więc ich właścicielom zależy na utrzymaniu lokali w dobrym stanie, tak, aby ich wartość rynkowa nie spadała.

W jaki sposób zarządca ma poprawić rentowność i jednocześnie być konkurencyjnym na rynku, a przy tym zoptymalizować swoją pracę? Doskonałym rozwiązaniem biznesowym jest tutaj profesjonalne narzędzie do zarządzania procesami wewnętrznymi wspólnoty czy spółdzielni: bezpłatna aplikacja PortalPRO >>

Profesjonalnie i rzetelnie

PortalPRO to aplikacja, za którą nie stoi wyłącznie sztuczna inteligencja i algorytm, jak w przypadku wielu platform i wyszukiwarek. Podstawą biznesu jest tutaj fachowy zespół doradców z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano-technicznej oraz zarządzania nieruchomościami, który pomaga i wspiera zarządcę na każdym etapie procesu.

Każdy z wykonawców jest weryfikowany pod kątem uprawnień, legalności prowadzenia biznesu, polisy ubezpieczeniowej oraz tożsamości. Dzięki temu zleceniodawca ma gwarancję, że ekipa profesjonalnie wykona swoje zadania.

Aplikacja wymaga od wykonawców przygotowania dokumentacji zdjęciowej „przed” i „po”. W przypadku wątpliwości zespół PortalPRO pełni rolę mediatora między klientem a wykonawcą, dążąc do jak najszybszego rozwiązania sprawy.

Zyski zarządcy

Rejestrując się na PortalPRO i sprawdzając, jak działa, zarządca nieruchomości nic nie traci, a wręcz przeciwnie – może tylko zyskać. Wyszukiwanie wykonawców z szerokim wachlarzem usług jest szybkie i efektywne. Zgłoszenie trafia do dziesiątek wykonawców, którzy przygotowują oferty, a intuicyjny układ aplikacji PortalPRO pozwala na wygodny przegląd i wybór ofert.

Można tu łatwo wygenerować zestawienia propozycji, zweryfikować ceny rynkowe, znaleźć szczegóły każdego ze zleceń, tworzyć raporty i monitorować wszystko w jednym miejscu, łącznie z dostępem do historii zleceń i ich archiwum z pełną dokumentacją.

Ostateczny wybór należy do zleceniodawcy. Zarządca nieruchomości oszczędza cenny czas, może zwiększyć swoje dochody, jednocześnie dbając o środowisko i klimat.

PORTAL PRO, dla zarządców, którzy najczęściej korzystają z aplikacji, przewiduje specjalny program lojalnościowy. Będzie to zindywidualizowana oferta, szyta na miarę każdego użytkownika.  W tym celu należy skontaktować się z zespołem aplikacji pod adresem kontakt@portalpro.pl.

Wspólny rozwój

Zespół PortalPRO stale pracuje nad rozwojem aplikacji. Plany obejmują rozszerzanie bazy wykonawców, zwiększanie szybkości ofertowania, ulepszanie jakości ofert oraz dodawanie kolejnych kategorii usług, niezbędnych w procesie zarządzania nieruchomością.

Ponieważ aplikacja budowana jest z myślą o pracy zarządców nieruchomości, zaproszeni są oni do współpracy. Każda informacja zwrotna, określenie oczekiwań czy zgłoszenie potrzeb, sprawiają, że aplikacja staje się także platformą wymiany myśli i doświadczeń, z korzyścią dla wszystkich jej użytkowników. Zarządcy nieruchomości, którzy najczęściej korzystają z aplikacji, mogą liczyć na wartość dodaną, w postaci specjalnego programu lojalnościowego. W tym celu należy skontaktować się z zespołem aplikacji PortalPRO pod adresem kontakt@portalpro.pl

Aktualne informacje o nowych funkcjach aplikacji, wydarzeniach, szkoleniach i webinarach można znaleźć, obserwując profile PortalPRO na platformach społecznościowych Facebook, LinkedIn i Instagram.

 

PORTAL PRO:*

  • 5000 zleceń od ponad 200 zarządców nieruchomości,

  • 2000 zarejestrowanych zweryfikowanych wykonawców,

  • 46 usług,

  • 3 mln obrotu,

  • 100% przejrzystości.

 

*dane na dzień 24 stycznia 2023, po pierwszym roku działalności na polskim rynku

Komentarze

  • Mario Mario, 27.01.2023r., 11:35:35 Generalnie, to nie polecam: 1. Błędy. 2. Brak ofert. 3. Jak już oferta wpłynęła to była zawyżona o 200% w stosunku do cen rynkowych. 4. upierdliwi handlowcy
  • akaczmarek akaczmarek, 30.01.2023r., 09:52:55 Dzień dobry, proszę przekazać uwagi i zastrzeżenia na kontakt@portalpro.pl - firma z chęcią przyjrzy się Pana konkretnemu problemowi i spróbuje znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Wybrane dla Ciebie

Jak rozliczyć 6 nieruchomości w 4 godziny raz na miesiąc?

Jak rozliczyć 6 nieruchomości w 4 godziny raz na miesiąc? Jak rozliczyć 6 nieruchomości w 4 godziny raz na miesiąc?

Dlaczego warto zainstalować zadaszenie na balkonie? »

Dlaczego warto zainstalować zadaszenie na balkonie? » Dlaczego warto zainstalować zadaszenie na balkonie? »

Systemy przeciwoblodzeniowe na dachu - sprawdzamy rozwiązanie »

Systemy przeciwoblodzeniowe na dachu - sprawdzamy rozwiązanie » Systemy przeciwoblodzeniowe na dachu - sprawdzamy rozwiązanie »

Jaki wybrać system dla zarządcy nieruchomości?

Jaki wybrać system dla zarządcy nieruchomości? Jaki wybrać system dla zarządcy nieruchomości?

Czy gaz płynny (LPG) to pewne źródło energii na niepewne czasy? »

Czy gaz płynny (LPG) to pewne źródło energii na niepewne czasy? » Czy gaz płynny (LPG) to pewne źródło energii na niepewne czasy? »

Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu?

Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu? Jak uatrakcyjnić przestrzeń na osiedlu?

Spis wodomierzy podczas nieobecności lokatora? Z tym urządzeniem to możliwe »

Spis wodomierzy podczas nieobecności lokatora? Z tym urządzeniem to możliwe » Spis wodomierzy podczas nieobecności lokatora? Z tym urządzeniem to możliwe »

Czy kotły kondensacyjne przyniosą oszczędności? »

Czy kotły kondensacyjne przyniosą oszczędności? » Czy kotły kondensacyjne przyniosą oszczędności? »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Jak pozbyć się barier architektonicznych w budynku?

Jak pozbyć się barier architektonicznych w budynku? Jak pozbyć się barier architektonicznych w budynku?

http://a001.administrator24.info/schindler

http://a001.administrator24.info/schindler

Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to »

Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to » Zajmujesz się komercyjnym zarządzaniem nieruchomościami? Sprawdź to »

System informatyczny z myślą o zarządzani nieruchomościami - czy usprawni pracę?

System informatyczny z myślą o zarządzani nieruchomościami - czy usprawni pracę? System informatyczny z myślą o zarządzani nieruchomościami - czy usprawni pracę?

Stawiasz na fasady wentylowane? Sprawdź optymalne rozwiązania izolacyjne!

Stawiasz na fasady wentylowane? Sprawdź optymalne rozwiązania izolacyjne! Stawiasz na fasady wentylowane?  Sprawdź optymalne rozwiązania izolacyjne!

Pomysły na zadaszenie balkonu lub tarasu »

Pomysły na zadaszenie balkonu lub tarasu » Pomysły na zadaszenie balkonu lub tarasu »

Co możesz zrobić, aby zarządzanie utrzymaniem technicznym nieruchomości było prostsze?

Co możesz zrobić, aby zarządzanie utrzymaniem technicznym nieruchomości było prostsze? Co możesz zrobić, aby zarządzanie utrzymaniem technicznym nieruchomości było prostsze?

Jak poprawić działanie instalacji wodnej budynku »

Jak poprawić działanie instalacji wodnej budynku » Jak poprawić działanie instalacji wodnej budynku »

Naprawa posadzek - jak chronić je przed uszkodzeniami?

Naprawa posadzek - jak chronić je przed uszkodzeniami? Naprawa posadzek - jak chronić je przed uszkodzeniami?

Sposób na oszczędne ogrzewanie! Znasz go?

Sposób na oszczędne ogrzewanie! Znasz go? Sposób na oszczędne ogrzewanie! Znasz go?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku? Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę »

Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę » Prawidłowe opomiarowanie ciepła w lokalu - na co zwrócić uwagę »

Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku?

Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku? Jak zapewnić prawidłowe ciśnienie wody w budynku?

Jak wyprowadzić wentylację z kuchni?

Jak wyprowadzić wentylację z kuchni? Jak wyprowadzić wentylację z kuchni?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji» Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Kilka sposobów na estetyczne śmietniki »

Kilka sposobów na estetyczne śmietniki » Kilka sposobów na estetyczne śmietniki »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami » Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.