administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Wszystko o CLAR SYSTEM - portfolio usług

CLAR SYSTEM | 2024-03-08
Od lewej Tomasz Straburzyński - Prezes Zarządu, Ewelina Waśkowiak - Kierownik Działu Marketingu, Lesław Szukalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Jacek Lisewski

Od lewej Tomasz Straburzyński - Prezes Zarządu, Ewelina Waśkowiak - Kierownik Działu Marketingu, Lesław Szukalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu


Jacek Lisewski

GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM

Na rynku z powodzeniem działamy od ponad 20 lat, utrzymując się w ścisłej czołówce liderów z branży.

Świadczy dla nas pracę aż 7000 osób, codziennie obsługujemy ponad 500 Klientów i 3000 obiektów na terenie całego kraju. Jesteśmy partnerem dla wymagających Klientów
w obszarze:

utrzymania czystości,
dezynfekcji,
ochrony osób i mienia,
leasingu pracowniczego,
a także technicznej obsługi obiektów.

treść sponsorowana

Nasz zespół i zasięg działania

Naszą siłą są wykwalifikowani, przeszkoleni i posiadający bogate doświadczenie pracownicy, a priorytetem utrzymanie wartości nieruchomości Klienta.

Nie ograniczamy się wyłącznie do rozwiązań technologicznych i praktyk stosowanych w Polsce, wykorzystujemy także wiedzę i technologię zdobytą poza granicami kraju.

Posiadamy oddziały w całej Polsce. W chwili obecnej działamy w oparciu o siedem makroregionów operacyjnych, które w celu sprawniejszego zarządzania usługami podzielone są na mniejsze regiony. Do dyspozycji potencjalnych Klientów kierujemy grupę Regionalnych Kierowników Sprzedaży, a bezpośredni i stały nadzór nad usługami sprawują: Dyrektorzy Makroregionów, Koordynatorzy Kontraktów, Koordynatorzy ds. Zatrudnienia i Technolodzy. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów jakościowych.

Dowiedz się wiecej o firmie »

Nagrody i certyfikaty

Nasze doświadczenie i kompetencje zostały potwierdzone przez niezależne instytucje, które przyznały nam poniższe certyfikaty:

 • Certyfikat ISO 9001:2015,
 • Certyfikat ISO 14001:2015,
 • Gwarant Czystości i Higieny,
 • Certyfikat Polskiej Izby Gospodarczej Czystości,
 • Certyfikat Związku Pracodawców Outsourcingu,
 • Certyfikat Europejskiego Systemu Wyróżnień i Nagród Jakości „Wielkopolska Jakość”,
 • „Gazela Biznesu”- przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się firm według dziennika Puls Biznesu.

Nasi klienci

Klienci, których obsługujemy reprezentują różnorodne sektory rynku i branże, większość z nich współpracuje z nami do lat w ramach umów stałych.

Dzięki stabilnej pozycji firmy na rynku jesteśmy w stanie zapewnić Naszym Klientom ciągłość usługi, znakomita część podmiotów udziela nam swoich referencji.

CLAR i ekologia

Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z filarów funkcjonowania Clar System.

 • Dobieramy urządzenia sprzątające w oparciu o minimalizację poziomu głośności, energooszczędność, ergonomię, redukcję produkcji odpadów, a także urządzenia oszczędzające wodę.
 • Nasza technologia sprzątania oparta jest na wykorzystywaniu certyfikowanych środków chemicznychw tym: detergentów, koncentratów i wydajnych systemów dozowania.
 • Wykorzystujemy artykuły higieniczne pochodzące z recyklingu, biodegradowalne wraz z minimalizującymi zużycie systemami dozowania.
 • Nasz Fanpage na Facebooku wykorzystujemy aby edukować społeczeństwo w zakresie dbania o środowisko naturalne.
 • Prowadzimy szkolenia dla pracowników poruszające tematykę zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych, technik zastosowań produktów chemicznych  i higienicznych oraz samej umiejętności sprzątania.
 • Promujemy Ekodriving! Posiadamy nowoczesną i ekologiczną flotę opartą o auta LPG, i te z najnowszymi normami spalania, zgodnymi z euro 6.2.
 • Naszych Klientów zachęcamy do stosowania naklejek proekologicznych na dystrybutorach ręczników papierowych i mydła.

Czytaj więcej na ten temat »

Dezynfekcja

W dobie walki z COVID-19 firmy stoją przed ogromnym wyzwaniem, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników na stanowisku pracy, bowiem zgodnie z Kodeksem Pracy zobowiązane są chronić ich zdrowie i życie.

Problem dotyczy powierzchni handlowych, biurowych (szczególnie typu open space), hal produkcyjnych i magazynowych, części wspólnych w urzędach, kinach i przedszkolach.

Z podobnymi trudnościami mierzy się branża transportowa (autobusy, taksówki, spedycja), a także szpitale oraz prywatne i państwowe placówki służby zdrowia.

Aby w maksymalnym stopniu zapewnić bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, przedsiębiorcy powinni zdecydować się na profesjonalną dezynfekcje pomieszczeń.

W obecnej sytuacji konsultanci ogólnopolskiej firmy Clar System, , otrzymują dziennie wiele zapytań o usługę dezynfekcji.

Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu i dezynfekcji ośrodków zdrowia, a także innych obiektów medycznych, pozwala nam świadczyć tę usługę na najwyższym poziomie.

W zależności od przeznaczenia pomieszczeń i ich kubatury, dobieramy odpowiednią metodę:

 • Dezynfekcja elektrostatyczna: polega na oprysku powierzchni mgiełką środka naładowanego dodatnim ładunkiem elektrycznym. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.
 • Zamgławianie: to skuteczna i szybka metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń (także wnętrz pojazdów) poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.
 • Ozonowanie: to skuteczna i udowodniona metoda na usuwanie zarazków, bakterii i alergenów i wirusów. Poprawia komfort użytkowania pomieszczeń biurowych, ale przede wszystkim likwiduje zarazki chorobotwórcze. Ozon jest gazem, który potrafi penetrować najmniejsze zakamarki biur, pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych. Posiada naturalną umiejętność absorpcji nieprzyjemnych zapachów oraz neutralizowania niebezpiecznych bakterii, alergenów, ale także zarodników pleśni i grzybów.

Skontaktuj się z nami »

Nasze atuty

 • BEZPIECZEŃSTWO - usługi wykonujemy według ściśle wyznaczonych procedur, opartych o wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu czystości i dezynfekcji szpitali, ośrodków zdrowia i innych obiektów medycznych..
 • PROFESJONALIZM - błyskawicznie i szczegółowo badamy potrzeby naszych Klientów, następnie przygotowujemy optymalne dla nich rozwiązania. Po zakończeniu usługi wystawiamy protokół potwierdzający należyte jej wykonanie.
 • ELASTYCZNOŚĆ - w zależności od przeznaczenia pomieszczeń, ich kubatury i oczekiwań Klientów dobieramy odpowiednią metodę dezynfekcji: oprysk pistoletami elektrostatycznymi, zamgławianie lub ozonowanie.
 • SZYBKOŚĆ- posiadamy oddziały w całej Polsce. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu ustalonych standardów jakościowych. Działamy 24/7!

GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM

60-542 Poznań
ul. Janickiego 20 B
tel.: 61 66 01 100
fax: 61 62 20 622
clarsystem@clarsystem.pl
www.clarsystem.pl

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

 • PIOTR K. PIOTR K., 11.05.2013r., 15:15:20 Może firma CLAR SYSTEM prężnie się rozwija ale my jako zwykli pracownicy tego nie odzczówamy. Przeciwnie w ostatnim okresie nasze wynagrodzenia są obcinane i już większość z nas zastanawia się na odejściem ze spółki i przejść do konkurencji! Czemu nikt nas nie traktuje serio i ma gdzieś to że zwracamy uwagie że zaczyna nas traktować się jako tylko "sztuka człowieka" , jak nie ten to następny przyjdzie. Doświadzczony personel powinno się szanować, bo pracownik liniowy jest wizytówką FIRMY!
 • OLO OLO, 12.07.2013r., 18:58:33 Jeśli obniża się wynagrodzenie z miesiąca na miesiąc to nic dziwnego że takie ma się opinie o firmie clar system, bo teraz to co się dzieje firmie to woła pomstę do nieba!
 • zniewolony clarowiec zniewolony clarowiec, 08.09.2013r., 16:49:47 Praca w tej firmie jest pracą dla głupich oraz nie posiadających ambicji zawodowych Każdy z tych panów czyma się kurczowo stanowisk pracy ponieważ brakuje im odpowiednich kwalifikacji do podjęcia bardziej ambitnego zajęcia Przykładem jest Pan Rataj Dariusz o określonych niskich kwalifikacjach
 • zniewolony clarowiec zniewolony clarowiec, 09.09.2013r., 07:20:25 PS Odnośnie poprzedniego wpisu: Wszelka zbieżność nazwisk, imion użyte w poprzednim wpisie jest przypadkowa. Za wszelkie nieporozumienia mogące wyniknąć z tego tytułu, serdecznie przepraszamy.
 • pogi pogi, 27.09.2013r., 12:55:25 ta firma na **** sie nadaje ludzie omijajcie ja
 • PEPE PEPE, 14.01.2014r., 20:56:40 Są gorsze firmy jak clar system, np.dc-system tam dopiero ludzi traktuje się jak śmieci! Powiązanie z rządem co niektórych członków zarządu pozwala być im bezkarnym. Poza tym jak by nie firma Impel to firma DC-system by dawno nie istniało bo to jedna spółka jest jak wiele innych powiązanych tam firm.
 • Zbyk Zbyk, 03.03.2014r., 18:51:50 Firma CLAR SYSTEM NIE DOTRZYMUJE WARUNKÓW UMOWY I NIE PŁACI PEŁNEGO WYNAGRODZENIA TŁUMACZĄC TYM ŻE NIKT NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁĘ W FIRMIE. WSTYD ŻE TAKA FIRMA OTRZYMUJE JAKIEKOLWIEK WYRÓŻNIENIA. TA FIRMA NIE JEST PRZYJAZNA OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
 • Olka z W-WY Olka z W-WY, 16.04.2014r., 12:19:15 Jak taka firma może otrzymywać nagrody, co dzieje się z tą polską. Oni nie są godni zaufania i powinno im się zabrać status zakładu pracy chronionej, nie płacą za nic a jak z wielkim bólem za coś zwrócą to raz na jakiś czas i to mniej niż 40%. Obiecują niewiadomo co aby człowieka złapać w swoje sidła a potem nie wywiązują się ze swoich zobowiązań finansowych! Za dużo narobiło się takich firm tz.zpch które oszukują polaków.
 • PIOTR K. PIOTR K., 27.05.2014r., 13:36:04 Musze powiedzieć że ta firma to pomyłka jakaś! Zatrudnia ludzi z grupą inwalidzką aby otrzymać dofinansowanie na swoją firmę. Boicie się firmy i przepraszacie za to że umieszczacie nazwiska?! Ja nie będę przepraszał bo nie uważam że kogoś tu obrażam, powiem tak że pracowałem i harowałem po 20 godzin dziennie przez 7-dni w tygodniu i byłem na każdy telefon! Firma bez jakiegokolwiek uzasadnienia podziękowała mi z dnia na dzień! A pan dyr.Artur Maciejewski (biuro warszawa) nie potrafi uzasadnić swej decyzji i nawet wystawić pisma o które prosiłem (opinie pracowniczą), dla mnie takie zachowanie świadczy tylko o tym że opinie o firmie i ich przełożonych to prawda! Firma świadczy usługi porządkowe bazując tylko na uzyskanych kosztach i nie biorąc pod żadnym względem zwykłego pracownika, zwykły pracownik dla firmy jest nikim i nie brany nigdy pod uwagę! Również dziwi mnie to że taka firma otrzymuje jakiekolwiek nagrody!
 • marzena kupc marzena kupc, 11.01.2015r., 10:07:30 W clar system dobrze. Się pracuje. Na koordynatorów można zawsze liczyć
 • EWA EWA, 12.01.2015r., 11:44:53 Ale głupoty, ta firma jest nic nie warta! Oszukują i kręcą na każdym kroku.
 • biedrona biedrona, 29.05.2015r., 07:41:11 Pracuje 2 lata w clar system mam tylko nocki super wypłatę dostałem awans na stanowisko kierownicze . Dobra rada dla tych wszystkich co tak marudzą . WEŹCIE SIĘ. K**** DO ROBOTY TO WAS CLAR ODPOWIEDNIO WYNAGRODZI
 • ALINA ALINA, 03.08.2015r., 14:48:27 Większych bzdur nie słyszałam, ta firma to totalna pomyłka. Nie ma dofinansowań itp. Kłamią i kręcą na każdym kroku. Żadne warunki socjalne nie proponują, w takie upały nie ma nic do picia a jak spytasz się przełożonego czy jakiś czajnik może kupi to mówi że niema finansów na takie rzeczy a po za tym do pracy przychodzi się pracować a nie pić kawki/herbatki itp. to usłyszałam od kierownika a dyrekcja nie lepsza bo kryje swoich kierowników i ich przekręty, takie jak paliwo ze służbowego auta do swoich prywatnych celów biorą albo chemia z obiektów znika w bagażnikach samochodowych u kierowników! Nie mają pojęcia o branży utrzymania czystości i o obchodzeniu się z ludźmi z grupą inwalidzką. Ludzi ciągle straszy się że ich się zwolni itp. Takie jest podejście kierowników do pracowników!
 • oszukana oszukana, 27.11.2015r., 20:13:18
 • oszukana oszukana, 27.11.2015r., 20:50:26 wszędzie kantują kradna nie licza się z ludzmi brak szacunku dla pracy ludzi utrzymać tyle dyrektorow kierownikow koordynatorow ich zachcianek nie ma sprawiedliwości na takich jak my najlepiej zarabiaja w Lublinie to już przechodzą samych siebie jedna granda od kierownika do brygadzistow rzadza poswojemu nierobów zostawiają takich jak oni a ludzi wyrozniajacych zwalniają skad im się biora takie opinie dobre ale ja wampowiem bo sami wpisują a zle kasuja zgłaszane było do ins.pracy isanepidu trochę dostali po dupie ale chyba za mało mnie wmowila kir. taka rzecz jakiej nie zrobiłam i nigdy nie powiedziałam ale perfidnie mnie oszukala.nie warto pracować dla takich ludzi
 • ROBERT ROBERT, 05.01.2016r., 23:37:09 Co to za firma która nie szanuje swoich pracowników. Nie płaci za nadgodziny i stosuje mobbing i terror w względem swoich pracowników że na twoje miejsce jest dwudziestu jak nie będziesz pracował dłużej jak ci się karze, mówię to kiedy za nadgodziny kasa a oni mówią że fora ze dwora i to w obecności dyrektora! Ja bym im wręczył nagrodę taką że odechciało by się im już wszystkich nagród! A poza tym ta firma nie opłaca pełnych składek ZUS więc będąc na umowę o pracę u nich nie dostaniecie w przyszłości zasiłku na bezrobociu. Krętacze i kłamcy zarządzają w tej firmie!
 • P.K P.K, 19.03.2016r., 13:40:46 Witam wszystkich . Muszę przyznać, że ta firma jest dużym błędem . Pracowałem dla nich przez 20 godzin, a ona podziękowała mi , bez słowa wyjaśnienia. Ale milczy to zło coś dobrego nie działa ! I został zauważony przez konkurentów i zatrudnionych niezwłocznie przystąpiła do umowy i zaproponował mi stanowisko Area Manager. Moja pensja jest trzy razy wyższa , a dotacje i subsydia nie mają problemu w stu procentach bez żadnych problemów. Obecna praca jest niebiosa i ziemię , bez porównania.
 • Łukasz Łukasz, 14.04.2016r., 11:54:14 Które szpitale korzystają z usług tej firmy? Bo chyba przydałoby się, żeby więcej to robiło ;)
 • Kasia Kasia, 30.05.2016r., 18:31:01 Ta firma to jedno wielkie oszukiwanie ludzi obiecuja dobre zarobki a czlowiek zostaje z praca za 300-500 zł na miesiąc omijajcie tych oszustów szerokim łukiem , zatrudniają ludzi z orzeczeniem a kasa z dotacji na osoby niepełnosparwne idzie do wlasnej kieszeni obiecują stawki do ręki okazuje się ze nawet 2,50 za jedno umyte okno to kwota brutto brak szkoleń , tlumaczone na biegu , chaotycznie to co piszą na swojej stronie to jest stek bzdur , robią w h.. ze wszystkim zacznijmy od kasy na umowe czekasz rzekomo dwa tyg i tak jej nie dostaniesz bo niby z poznania tak długo się przesyła ta firma to skandal jeden wielki .
 • niepelnosprawna niepelnosprawna, 14.06.2016r., 08:26:15 WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA - firma CLAR SYSTEM to dobra i profesjonalna firma... zmieniając pracę kilka razy przekonałam się, że Clar jest jedną z nielicznych firm która wypłaca wynagrodzenie zawsze na czas no i jeszcze normalna umowa o pracę POLECAM osobom niepełnosprawnym ;-)
 • Joanna Joanna, 16.06.2016r., 13:46:49 uuu, zacięta dyskusja o pracodawcy...
 • Pawel Pawel, 20.06.2016r., 09:58:40 no cóż portfolio firmy wygląda imponująco, ale w zestawieniu z tymi opiniami pracowników już cieniutko
 • ROBERT ROBERT, 07.07.2016r., 14:13:51 Ta firma to pomyłka! Pracowałem na obiekcie przemysłowym pod warszawą, było super choć wynagrodzenie takie sobie, ale pracować trzeba było i to czasem naprawdę ciężko. Brygadzistę mieliśmy dobrego do momentu gdy kierownik pan Janusz P...k zatrudnił swojego człowieka. Okazało się że znają się od lat i awansował swojego człowieka a poprzedniego brygadzistę wywalił na łeb! Nowy brygadzista zatrudniał nowych ludzi i wymieniał cały swój zespół, ja odeszłem sam ale po pewnym czasie dzwoni do mnie kierownik abym podjął prace bo niema komu jeździć sprzętem i odśnieżać , odmówiłem. Za jakiś czas dzwoni do mnie ten nowy brygadzista i proponuje mi w imieniu kierownika stanowisko kierownika w miejscowość Osów Zielonka i okolice itp. Też odmówiłem bo nie chce skończyć jak jego poprzednik który poświęcał się i angażował w pracy, a poza tym powiedziałem mu że co Kierownik Janusz P. niema odwagi sam zadzwonić?! Fałszywi ludzie w tej firmie pracują a jak mają dobrych ludzi to nie umieją docenić ich tylko za dobre wyniki zwalniają z dnia na dzień. Za te pieniądze poza tym niech sami pracują bo to już kpina bo nigdzie tak nie płacą. Mam prace 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie i mam w miesiącu 1950zł do reki i tyle już w normalnych firmach płacą!!!.... Oszukańcy i kumoterstwo w firmie.
 • Jola Jola, 11.07.2016r., 12:30:06 No wlasnie, dyskusja i to mocno podzielona. Ale zwolniony pracownik nigdy nie wypowie się źle o firmie. Tak więc cieszy fakt, że pojawiają się i pozytywne komentarze. A sama firma? Wygląda profesjonalnie
 • ROBERT ROBERT, 24.11.2016r., 10:07:39 Ale głupoty, ta firma to oszuści jakich nie było. Kombinują zatrudniają osoby z niepełnosprawnością po to aby dostać dofinansowanie, wykorzystują jak tylko mogą człowieka a potem się go pozbywają bez zdania racji. Taka firma nie powinna nosić miana zakładu pracy chronionej, to złodziejska firma!
 • suzi suzi, 07.02.2018r., 22:15:36 Omijać Clar System oszukują nie dają umowy o pracę. Dyskryminują osoby niepełnosprawne w pracy.Osoba która tak robi to Kierownik Monika. A brygadzistka krzywa Bożenka wiecznie niezadowolona chyba jej chłopa brakuje ;)))
 • iris iris, 24.04.2020r., 18:26:41 grunt, że klienci zadowoleni... tak jak ktoś wyżej napisał - portfolio imponujące.
 • iza iza, 01.06.2020r., 10:45:17 Długoletnie doświadczenie, rozbudowane portfolio,duża liczba nagród i wyróżnień. Muszę przyznać, że rob wrażenie.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.