administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Twój zdalny zespół księgowy!

DomBest | 2024-04-16
Twój zdalny zespół księgowy!

Twój zdalny zespół księgowy!

Czy czujesz się zagubiony w gąszczu obowiązków związanych z księgowością nieruchomości? Ciągłe zmiany przepisów, skomplikowane rozliczenia i rosnące oczekiwania mieszkańców mogą spędzać Ci sen z powiek. DomBest staje u Twego boku, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie księgowości, które pozwolą Ci skupić się na tym, co najważniejsze - rozwoju Twojej działalności.

treść sponsorowana

Bezpieczna i niezawodna obsługa

 • Dostępność na wyciągnięcie ręki: Nasz zespół księgowy jest do Twojej dyspozycji gotowy odpowiedzieć na każde pytanie i udzielić niezbędnej pomocy. Mieszkańcy również mogą skontaktować się z nami w wyznaczonych dla nich godzinach bądź sami uzyskać informacje poprzez elektroniczną strefę klienta, odciążając Cię od dodatkowych obowiązków.

 • Stabilny i doświadczony zespół księgowy: DomBest to gwarancja terminowości i rzetelności. Posiadamy zespół specjalistów, którzy niezawodnie realizują swoje obowiązki, zapewniając Ci ciągłość usługi, wysoką jakość i terminowość, a tym samym spokój ducha, nawet w "gorących okresach" zebrań rocznych.

 • Elastyczność i dopasowanie: Rozumiemy, że Twoje potrzeby mogą się zmieniać. Oferujemy możliwość współpracy na stałe lub doraźnie, dostosowując zakres usług do Twoich bieżących potrzeb. Chcesz nas sprawdzić? Nie ma problemu - możesz przetestować usługę na niewielkiej grupie nieruchomości i przekonać się na własnej skórze, jak bezproblemowo przebiega nasza obsługa księgowa. Sprawdź >>

Koniec z problemami kadrowymi

 • Zapomnij o rekrutacji i formalnościach: DomBest przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane z zatrudnieniem i utrzymaniem księgowej. Już nie musisz zastanawiać się, czy nowozatrudniony pracownik spełni Twoje oczekiwania, czy czas poświęcony na wdrożenie się opłaci. Ty oszczędzasz czas i pieniądze, skupiając się na rozwoju swojego biznesu. Raz na zawsze przestań martwić się rotacją pracowników, ich szkoleniami, okresami próbnymi i wdrożeniem - DomBest bierze to na siebie.

 • Specjaliści w swojej dziedzinie: Nasz zespół to doświadczeni specjaliści księgowi doskonale znający się na specyfice rozliczeń wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Gwarantujemy rzetelne i wolne od błędów prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 • Pełny pakiet obsługi: zajmujemy się naliczeniami, rozliczeniami, sprawozdaniami finansowymi, jak i bieżącą obsługą mieszkańców - udzielaniem informacji o saldzie, zmianami właścicieli, stawek zaliczek, wymiarów opłat i zaświadczeniami. Dodatkowo nasza obsługa będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb – możesz wybrać jeden z 3 dostępnych pakietów usług, dzięki czemu zapłacisz tylko za to, z czego korzystasz.

 • Wsparcie w każdej sytuacji: Chcesz usprawnić procesy, by odciążyć swoich pracowników od bieżących rozliczeń? Świadczymy również doraźną pomoc księgową w każdym zakresie – od konsultacji, przez bieżąca obsługę i rozliczenia do podsumowania rocznego.

Intuicyjna technologia i pewność danych

 • Łatwy dostęp do informacji: Korzystaj z naszej przyjaznej dla użytkownika aplikacji, która zapewni Ci stały wgląd w stan finansowy nieruchomości.

 • Bezpieczeństwo i pewność: Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych - rygorystycznie przestrzegamy wymogów prawnych.

 • Doradztwo i wsparcie: Nasi eksperci chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą Ci w każdej kwestii związanej z księgowością.

 • Udostępniamy Ci niezbędne narzędzia: nie musisz inwestować środków w zakup oprogramowania obsługi księgowej.

 • Dostęp do internetowej kartoteki mieszkańca (Strefy Klienta): ułatwi kontakt z mieszkańcami i otworzy przed Twoją firmą drzwi do nowoczesnej usługi.

Korzyści, które docenisz

 • Spokój ducha i pewność jutra: Z DomBest możesz być pewien, że Twoja księgowość jest w dobrych rękach.

 • Oszczędność czasu i pieniędzy: Przekazując nam obowiązki księgowe, zyskujesz cenny czas i oszczędzasz na kosztach utrzymania działu księgowości.

 • Lepsza efektywność i rozwój: Skup się na rozwoju swojej działalności, podczas gdy DomBest zadba o rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 • Płynne przejście z księgowością do DomBest: Nasz przyjazny program wdrożenia sprawi, że przejście będzie dla Ciebie bezstresowe i nieodczuwalne - dzięki wsparciu informatycznemu migracja danych to szybki proces, o którym nie musi wiedzieć Twój Klient.

Wybierz DomBest i poczuj ulgę w codziennych obowiązkach. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie, profesjonalizm i szeroki zakres usług.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły naszej oferty!
☎️ +22 113 44 22 📞 693 080 413

📧 wspolpraca@dombest.pl

DomBest - Twój partner w sukcesie.


👉 Chcesz dowiedzie się więcej na temat księgowości

w połączeniu z nowoczesnym opomiarowaniem mediów?

👉 Chcesz zyskać pełną kontrolę nad zużyciem mediów na Twoich nieruchomościach oraz zaoszczędzić czas i pieniądze?  

Dołącz do bezpłatnego webinaru
"Świadome podejście do zużycia i rozliczania mediów
- dla nas każda kropla się liczy!"
i dowiedz się jak to zrobić!

🗓️  środa, 17 kwietnia 🕖 11:00 🌐 online

Kliknij w grafikę i zapisz się!

Chcesz wiedzieć więcej na temat webinaru?

Wejdź na stronę wydarzenia na Facebooku 👇

Komentarze

Powiązane

DomBest Koszty i monitorowanie mediów pod kontrolą 24/7

Koszty i monitorowanie mediów pod kontrolą 24/7 Koszty i monitorowanie mediów pod kontrolą 24/7

Z platformą dla zarządcy masz dostęp do zawsze aktualnych informacji o zużyciu mediów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zapomnij o problematycznych odczytach raz/dwa w roku i...

Z platformą dla zarządcy masz dostęp do zawsze aktualnych informacji o zużyciu mediów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zapomnij o problematycznych odczytach raz/dwa w roku i czekaniu na rozliczenia. Teraz możesz kontrolować zużycie mediów w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca.

DomBest Jak efektywnie zarządzać nieruchomościami? 5 praktycznych porad od Zarządcy dla Zarządcy

Jak efektywnie zarządzać nieruchomościami? 5 praktycznych porad od Zarządcy dla Zarządcy Jak efektywnie zarządzać nieruchomościami? 5 praktycznych porad od Zarządcy dla Zarządcy

Jak sprostać wyzwaniom w świecie zarządzania nieruchomościami, gdzie każdy detal ma znaczenie, a trudności pojawiają się na każdym kroku? Czy istnieją skuteczne strategie, które mogą zmniejszyć ilość codziennych...

Jak sprostać wyzwaniom w świecie zarządzania nieruchomościami, gdzie każdy detal ma znaczenie, a trudności pojawiają się na każdym kroku? Czy istnieją skuteczne strategie, które mogą zmniejszyć ilość codziennych obowiązków Zarządcy, przynosząc realne korzyści i oszczędności dla mieszkańców?

Wybrane dla Ciebie

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z 90% refundacji. Zobacz »

Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z 90% refundacji. Zobacz » Spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe mogą skorzystać z 90% refundacji. Zobacz »

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą ubiegać się o kredytna OZE. Sprawdź szczegóły »

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą ubiegać się o kredytna OZE. Sprawdź szczegóły » Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą ubiegać się o kredytna OZE. Sprawdź szczegóły »

Zastosowanie pomp ciepła w blokach z grzejnikami – przykład wspólnoty mieszkaniowej w Radomiu »

Zastosowanie pomp ciepła w blokach z grzejnikami – przykład wspólnoty mieszkaniowej w Radomiu » Zastosowanie pomp ciepła w blokach z grzejnikami – przykład wspólnoty mieszkaniowej w Radomiu »

Odczyt mediów – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego

Odczyt mediów – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego Odczyt mediów – wszystko w tym samym czasie, przy pomocy jednego zestawu inkasenckiego

Wodomierze - co wpływa na dokładność pomiaru?

Wodomierze - co wpływa na dokładność pomiaru? Wodomierze - co wpływa na dokładność pomiaru?

Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania »

Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania » Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania »

Mała architektura miejska - zobacz ciekawe rozwiązanie »

Mała architektura miejska - zobacz ciekawe rozwiązanie » Mała architektura miejska - zobacz ciekawe rozwiązanie »

Niesłychanie ciche pompy ciepła » Sprawdź »

Niesłychanie ciche pompy ciepła » Sprawdź » Niesłychanie ciche pompy ciepła » Sprawdź »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Obniż miesięczne koszty eksploatacji central wentylacyjnych średnio o 50% »

Obniż miesięczne koszty eksploatacji central wentylacyjnych średnio o 50% » Obniż miesięczne koszty eksploatacji central wentylacyjnych średnio o 50% »

Jak sprawic, aby miejsca składowania odpadów nie szpeciły osiedla?

Jak sprawic, aby miejsca składowania odpadów nie szpeciły osiedla? Jak sprawic, aby miejsca składowania odpadów nie szpeciły osiedla?

Jaki ciepłomierz wybrać?

Jaki ciepłomierz wybrać? Jaki ciepłomierz wybrać?

Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce?

Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce? Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce?

Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku »

Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku » Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku »

Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? »

Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? » Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? »

System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji »

System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji » System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji »

Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą »

Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą » Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą »

Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia?

Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia? Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji?

Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji? Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji?

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu » Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie? Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Sposób na ciche osiedle »

Sposób na ciche osiedle » Sposób na ciche osiedle »

Siłownie plenerowe dla osiedli »

Siłownie plenerowe dla osiedli » Siłownie plenerowe dla osiedli »

https://sh001.administrator24.info/bodys-b5570n

https://sh001.administrator24.info/bodys-b5570n

Ciekawe rowiązanie dźwigowe do każdego budynku »

Ciekawe rowiązanie dźwigowe do każdego budynku » Ciekawe rowiązanie dźwigowe do każdego budynku »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Prosty sposób na zadaszenie balkonu »

Prosty sposób na zadaszenie balkonu » Prosty sposób na zadaszenie balkonu »

Zobacz najlepsze funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla osiedli »

Zobacz najlepsze funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla osiedli » Zobacz najlepsze funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla osiedli »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami » Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.