administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

DomBest – zaplecze zarządcy!

DomBest | 2023-04-20
Dom Best – zaplecze zarządcy!

Dom Best – zaplecze zarządcy!

DomBest to otoczenie przyjazne zarządcom nieruchomości, miejsce wsparcia, wymiany doświadczeń, partner Twojego rozwoju oraz narzędzie uwalniające Twój czas.

treść sponsorowana

Zawód zarządcy jest nam znany ponad 30 lat, śmiało możemy stwierdzić, że z doświadczenia wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzy się zarządca nieruchomości, prowadzący własną działalność.

Współpraca z nami umożliwi Ci skupienie się na relacjach ze swoim Klientem i rozwoju, podczas gdy księgowością, wsparciem technicznym, informatycznym, prawnym i ofertami ubezpieczeniowymi zajmiemy się my. Poniżej dowiesz się, jak to działa w praktyce.

1. Księgowość na Miarę Twoich Potrzeb

Rozumiemy, jak czasochłonne i skomplikowane są sprawy księgowe, dlatego oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie. W zakresie księgowości prowadzimy rozliczenia wspólnot, spółdzielni, nieruchomości komercyjnych, sporządzamy sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe, realizujemy płatności oraz windykację. Nasz zespół specjalistów dba o to, aby wszystkie dokumenty były zawsze prawidłowo i terminowo sporządzone.

Dużym atutem usługi jest stały kontakt telefoniczny księgowości z klientami oraz dostęp internetowy do kartotek rozliczeniowych. Elastyczne pakiety usług księgowych umożliwiają obniżenie kosztów w zależności od potrzeb i oczekiwań, jak również powierzchni nieruchomości.

2. Mobilność i Dostępność, Gdziekolwiek Jesteś

Pracujemy na jednym z najlepszych systemów tworzonych pod potrzeby wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Dzięki systemowi Dom 5 firmy SACER masz dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi zarządzania, nawet gdy pracujesz w terenie. Zarządzaj nieruchomościami skutecznie i efektywnie, niezależnie od miejsca.

3. Rejestr Awarii i Napraw, czyli Techniczne Wsparcie 24/7

Awaria nie wybiera pory. Dlatego nasi specjaliści są dostępni przez całą dobę (telefonicznie i mailowo w systemie 24h/7 dni), gotowi przyjąć zgłoszenie usterek, prowadzenie rejestru spraw, zlecaniu napraw, pilotowaniu realizacji naprawy, na każdym etapie aż do zakończenia oraz comiesięczne raportowanie. Dzięki tej usłudze zarządca ma również dostęp do bazy wykonawców świadczących usługi remontowe i kontrole okresowe oraz gwarancję uzyskania ofert. Opiekun techniczny jest przypisany do klienta i zasobu, pracuje zgodnie z wypracowaną z zarządcą ścieżką postępowania w ramach stałych umów konserwacyjnych bądź procesu zbierania ofert.

4. Wsparcie Informatyczne – Zdalne Rozwiązywanie Problemów

Helpdesk to błyskawiczny dostęp do pomocy informatycznej w czasie maksymalnie pół godziny od zgłoszenia, bez konieczności umawiania się na spotkanie z informatykiem. Zakres usługi IT jest bardzo szeroki, od pomocy przy bieżącej pracy do budowania stron internetowych i serwerów.

5. Doradztwo Prawne i Ubezpieczeniowe na Wyciągnięcie Ręki

Zapewniamy także doradztwo prawne, świadczone przez kancelarie wyspecjalizowane w pracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, doświadczonymi w egzekwowaniu usunięcia usterek gwarancyjnych oraz prowadzącymi windykację należności.

Ubezpieczenia są kolejną naszą gałęzią wsparcia. Dostarczamy oferty ubezpieczeniowe, prowadzimy rejestr terminów polis i pilotujemy proces, wspomagając zarządcę w zgłaszaniu szkód i uzyskania wypłaty z ubezpieczenia.

Skoncentruj się na Tym, Co Najważniejsze

Naszym celem jest zminimalizowanie rutynowych, czasochłonnych zadań i umożliwienie Ci skupienia się na rozwoju Twojej działalności. DomBest to narzędzie, które rozwija się razem z Tobą, dostosowując swoje usługi do zmieniających się potrzeb i wyzwań rynku nieruchomości. Dużą popularnością cieszą się również usługi jednorazowe m.in. wykonanie audytu księgowego.

Realizujemy rozwiązania wspomagające dla każdego zarządcy, który zgłasza dany problem lub potrzebę. Dzięki temu budujemy wzajemne relacje oparte o głębokie zaufanie.

Z pewnością znajdziemy pole do współpracy!

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

Pionierska inwestycja zeroenergetyczna w Kluszkowcach - 100% zasilana energią odnawialną »

Pionierska inwestycja zeroenergetyczna w Kluszkowcach - 100% zasilana energią odnawialną » Pionierska inwestycja zeroenergetyczna w Kluszkowcach - 100% zasilana energią odnawialną »

Bezpłatny webinar: Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami - jak ułatwić sobie pracę?

Bezpłatny webinar: Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami - jak ułatwić sobie pracę? Bezpłatny webinar: Nowoczesne Zarządzanie Nieruchomościami - jak ułatwić sobie pracę?

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii?

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii? Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi na osiedlu mieszkaniowym i chcesz zmienić dotychczasowe źródło energii?

Poznak praktyczne rozwiązanie przy izolacji stropodachu »

Poznak praktyczne rozwiązanie przy izolacji stropodachu » Poznak praktyczne rozwiązanie przy izolacji stropodachu »

Komu zlecić serwis i konserwacje wind?

Komu zlecić serwis i konserwacje wind? Komu zlecić serwis i konserwacje wind?

Pompa ciepła - sposób na ogrzewanie odnawialnymi źródłami energii

Pompa ciepła - sposób na ogrzewanie odnawialnymi źródłami energii Pompa ciepła - sposób na ogrzewanie odnawialnymi źródłami energii

Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą?

Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą? Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą?

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub osiedlową kotłownią? Szukasz bezobsługowego, czystego i ekonomicznego systemu ogrzewania?

Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub osiedlową kotłownią? Szukasz bezobsługowego, czystego i ekonomicznego systemu ogrzewania? Zarządzasz budynkami wielorodzinnymi lub osiedlową kotłownią? Szukasz bezobsługowego, czystego i ekonomicznego systemu ogrzewania?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Poznaj sposób na lepsze zarządzanie energią i wodą »

Poznaj sposób na lepsze zarządzanie energią i wodą » Poznaj sposób na lepsze zarządzanie energią i wodą »

Refundacji kosztów dokumentacji technicznej dot. wyłącznie sektora mieszkaniowego »

Refundacji kosztów dokumentacji technicznej dot. wyłącznie sektora mieszkaniowego » Refundacji kosztów dokumentacji technicznej dot. wyłącznie sektora mieszkaniowego »

Zobacz, jak znacząco zwiększyć wydajność pracy instalacji i całych budynków »

Zobacz, jak znacząco zwiększyć wydajność pracy instalacji i całych budynków » Zobacz, jak znacząco zwiększyć wydajność pracy instalacji i całych budynków »

Jesteś wykonawcą? Weź udział w konkursie i wygraj nagrody!

Jesteś wykonawcą? Weź udział w konkursie i wygraj nagrody! Jesteś wykonawcą? Weź udział w konkursie i wygraj nagrody!

Sprawdź zintegrowany System Informatyczny wspomagający zarządzanie nieruchomościami »

Sprawdź zintegrowany System Informatyczny wspomagający zarządzanie nieruchomościami » Sprawdź zintegrowany System Informatyczny wspomagający zarządzanie nieruchomościami »

Prawidłowe opomiarowanie wody w bydnkach wielokolalowych »

Prawidłowe opomiarowanie wody w bydnkach wielokolalowych » Prawidłowe opomiarowanie wody w bydnkach wielokolalowych »

Nawiewnik okienny, który zamontujesz bez ingerencji w ramę okna »

Nawiewnik okienny, który zamontujesz bez ingerencji w ramę okna » Nawiewnik okienny, który zamontujesz bez ingerencji w ramę okna »

Windy osobowe - zleć konserwacje oraz modernizację »

Windy osobowe - zleć konserwacje oraz modernizację » Windy osobowe - zleć konserwacje oraz modernizację »

Ochrona rur przed zamarzaniem i uszkodzeniami w warunkach zimowych »

Ochrona rur przed zamarzaniem i uszkodzeniami w warunkach zimowych » Ochrona rur przed zamarzaniem i uszkodzeniami w warunkach zimowych »

Centrale Wentylacyjne - co wybrać przy modernizacji istniejących instalacji?

Centrale Wentylacyjne - co wybrać przy modernizacji istniejących instalacji? Centrale Wentylacyjne -  co wybrać przy modernizacji istniejących instalacji?

Obcy zbyt łatwo wchodzą na osiedle? Co zrobić?

Obcy zbyt łatwo wchodzą na osiedle? Co zrobić? Obcy zbyt łatwo wchodzą na osiedle? Co zrobić?

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu » Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Czy znasz ten sposób na izolację tarasu lub balkonu?

Czy znasz ten sposób na izolację tarasu lub balkonu? Czy znasz ten sposób na izolację tarasu lub balkonu?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Jakie są korzyści z ocieplenia stropów garaży?

Jakie są korzyści z ocieplenia stropów garaży? Jakie są korzyści z ocieplenia stropów garaży?

Refundacja kosztów dokumentacji technicznej dla sektora mieszkaniowego

Refundacja kosztów dokumentacji technicznej dla sektora mieszkaniowego Refundacja kosztów dokumentacji technicznej dla sektora mieszkaniowego

Hydroizolacji dachów płaskich i tarasów - jak szybko zabezpieczyć dach?

Hydroizolacji dachów płaskich i tarasów - jak szybko zabezpieczyć dach? Hydroizolacji dachów płaskich i tarasów - jak szybko zabezpieczyć dach?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Redakcja Jak często należy dokonywać przeglądu systemu oddymiania?

Jak często należy dokonywać przeglądu systemu oddymiania? Jak często należy dokonywać przeglądu systemu oddymiania?

System ochrony przeciwpożarowej budynku składa się z wielu elementów i tylko ich regularna kontrola daje pewność, że w razie niebezpieczeństwa wszystko zadziała prawidłowo. W Polsce częstotliwość dokonywania...

System ochrony przeciwpożarowej budynku składa się z wielu elementów i tylko ich regularna kontrola daje pewność, że w razie niebezpieczeństwa wszystko zadziała prawidłowo. W Polsce częstotliwość dokonywania przeglądów instalacji ppoż. regulują przepisy.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.