administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Dom Best – zaplecze zarządcy!

DomBest | 2023-04-20
Dom Best – zaplecze zarządcy!

Dom Best – zaplecze zarządcy!

DomBest to otoczenie przyjazne zarządcom nieruchomości, miejsce wsparcia, wymiany doświadczeń, partner Twojego rozwoju oraz narzędzie uwalniające Twój czas.

treść sponsorowana

Zapewniamy zaplecze usług księgowo--rozliczeniowych, mobilny system obsługi administracyjnej, wsparcie technicznej obsługi nieruchomości, pomoc prawną oraz dostęp do ofert ubezpieczeniowych. Skupiamy w jednym miejscu ludzi, doświadczenie, wiedzę, narzędzia dając gwarancję jakości i bezpieczeństwo usług.

Zawód zarządcy jest nam znany ponad 30 lat, od 2018 r. nasze spółki działały pod marką TuMieszkamy, w tym czasie obserwowaliśmy i uczestniczyliśmy w walce o miejsce na rynku zarządzania. Śmiało możemy stwierdzić, że doskonale wiemy z jakimi wyzwaniami mierzy się zarządca nieruchomości, prowadzący własną działalność. Naszą historię tworzyliśmy z odważnych decyzji i dużych inwestycji, podążaliśmy za zmianami i nowościami, doświadczaliśmy, wyciągaliśmy wnioski, żeby na solidnej bazie stworzyć nową jakość. Nadszedł etap, w którym naszym Klientem stały się firmy zarządzające, nie wspólnoty mieszkaniowe. Tak powstał DomBest – platforma kompleksowych usług dla zarządców, miejsce wsparcia i rozwoju. Działamy dla zarządców nieruchomości, nie stanowiąc dla nich konkurencji. Sprawdź >>

Platforma wspierająca zarządców

Zdejmujemy z zarządcy najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne czynności, które są jednocześnie konieczne do wykonania. Uwalniamy czas, który zarządca wykorzysta na rozwój, pozyskanie nowych klientów, umożliwiamy optymalizację kosztów działalności oraz pomagamy zarządcy powrócić do jego podstawowej roli tj. zarządzania.

W zakresie księgowości prowadzimy rozliczenia wspólnot, spółdzielni, nieruchomości komercyjnych, sporządzamy sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe, realizujemy płatności oraz windykację. Dużym atutem usługi jest stały kontakt telefoniczny księgowości z klientami oraz dostęp internetowy do kartotek rozliczeniowych. Usługę księgową zakupić można w pakiecie dogodnym dla siebie i swoich klientów. Wypracowane warianty umożliwiają obniżenie kosztów w zależności od potrzeb i oczekiwań, jak również powierzchni nieruchomości.

Pracujemy na jednym z najlepszych systemów tworzonych pod potrzeby wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni jakim jest Dom 5 firmy SACER. Nasi Klienci mogą korzystać z mobilnego systemu posiadającego niezbędne funkcjonalności do kompleksowej obsługi nieruchomości, również podczas pracy w terenie. Zobacz jak to działa >>

Rejestr awarii i napraw 24h/7

Wsparcie obsługi technicznej to jedyna, tak szeroka, dostępna na naszym rynku usługa, polegająca na przyjmowaniu telefonicznym (w systemie 24h/7 dni) i e-mailowym zgłoszeń usterek, prowadzeniu rejestru spraw, zlecaniu napraw, pilotowaniu realizacji naprawy, na każdym etapie aż do zakończenia oraz comiesięczne raportowanie. Dzięki tej usłudze zarządca ma również dostęp do bazy wykonawców świadczących usługi remontowe i kontrole okresowe oraz gwarancję uzyskania ofert. Opiekun techniczny jest przypisany do klienta i zasobu, pracuje zgodnie z wypracowaną z zarządcą ścieżką postępowania w ramach stałych umów konserwacyjnych bądź procesu zbierania ofert.

Wsparcie IT

Helpdesk to błyskawiczny dostęp do pomocy informatycznej w czasie maksymalnie pół godziny od zgłoszenia, bez konieczności umawiania się na spotkanie z informatykiem. Zakres usługi IT jest bardzo szeroki, od pomocy przy bieżącej pracy do budowania stron internetowych i serwerów. Sprawdź co oferujemy >>

Zyskujesz doradztwo prawne i ubezpieczeniowe

Zapewniamy także doradztwo prawne, świadczone przez kancelarie wyspecjalizowane w pracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, doświadczonymi w egzekwowaniu usunięcia usterek gwarancyjnych oraz prowadzącymi windykację należności.

Ubezpieczenia są kolejną naszą gałęzią wsparcia. Dostarczamy oferty ubezpieczeniowe, prowadzimy rejestr terminów polis i pilotujemy proces, wspomagając zarządcę w zgłaszaniu szkód i uzyskania wypłaty z ubezpieczenia.

Nasze usługi są dostępne kompleksowo lub w poszczególnych pakietach w zależności od potrzeb klientów. Jednocześnie już dzisiaj widzimy, że potrzeb jest jeszcze więcej i nie ograniczamy się jedynie do tych zadań. Dużą popularnością cieszą się również usługi jednorazowe m.in. wykonanie audytu księgowego.

Realizujemy rozwiązania wspomagające dla każdego zarządcy, który zgłasza dany problem lub potrzebę. Dzięki temu budujemy wzajemne relacje oparte o głębokie zaufanie.

Zapraszamy do kontaktu. Z pewnością znajdziemy pole do współpracy!

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

Modernizacja istniejących instalacji, w szczególności wymiana wentylatorów, kryje w sobie ogromne potencjalne oszczędności energii »

Modernizacja istniejących instalacji, w szczególności wymiana wentylatorów, kryje w sobie ogromne potencjalne oszczędności energii » Modernizacja istniejących instalacji, w szczególności wymiana wentylatorów, kryje w sobie ogromne potencjalne oszczędności energii »

Jak oszczędzić miejsce na składowanie odpadów? Poznaj innowacyjne pojemniki podziemne, które zrewolucjonizują Twoją przestrzeń na osiedlu »

Jak oszczędzić miejsce na składowanie odpadów? Poznaj innowacyjne pojemniki podziemne, które zrewolucjonizują Twoją przestrzeń na osiedlu » Jak oszczędzić miejsce na składowanie odpadów? Poznaj innowacyjne pojemniki podziemne, które zrewolucjonizują Twoją przestrzeń na osiedlu »

Likwidacji barier architektonicznych - dofinansowanie PFRON »

Likwidacji barier architektonicznych - dofinansowanie PFRON » Likwidacji barier architektonicznych - dofinansowanie PFRON »

Termomodernizacja systemu grzewczego i - 50% oszczędności energii w porównaniu do potrzedniego sezonu grzewczego

Termomodernizacja systemu grzewczego i - 50% oszczędności energii w porównaniu do potrzedniego sezonu grzewczego Termomodernizacja systemu grzewczego i - 50% oszczędności energii w porównaniu do potrzedniego sezonu grzewczego

Oszczędność dla wspólnoty na wentylacji - jest na to sposób »

Oszczędność dla wspólnoty na wentylacji - jest na to sposób » Oszczędność dla wspólnoty na wentylacji - jest na to sposób »

Izolacja ścian piwnic - jaki styropian wybrać?

Izolacja ścian piwnic - jaki styropian wybrać? Izolacja ścian piwnic - jaki styropian wybrać?

Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą?

Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą? Jak chronić rury i urządzenia przed osadami kamiennymi i rdzą?

Ubezpieczenie dla zarządców, wspólnot i spółdzielni - jakie wybrać?

Ubezpieczenie dla zarządców, wspólnot i spółdzielni - jakie wybrać? Ubezpieczenie dla zarządców, wspólnot i spółdzielni - jakie wybrać?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Zadbaj o prawidłową wentylację »

Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Zadbaj o prawidłową wentylację » Budujesz dom lub planujesz termomodernizację? Zadbaj o prawidłową wentylację »

Jak zadbać o dobrą jakość wody »

Jak zadbać o dobrą jakość wody » Jak zadbać o dobrą jakość wody »

Świeże powietrze w mieszkaniach! Zapewnij mieszkańcom komfort w ciepłe dni »

Świeże powietrze w mieszkaniach! Zapewnij mieszkańcom komfort w ciepłe dni » Świeże powietrze w mieszkaniach! Zapewnij mieszkańcom komfort w ciepłe dni »

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych? Energia odnawialna dla wspólnot mieszkaniowych?

Sekret poprawnego doboru styropianu do ocieplenia budynku »

Sekret poprawnego doboru styropianu do ocieplenia budynku » Sekret poprawnego doboru styropianu do ocieplenia budynku »

Uwaga na toksyczne i wybuchowe gazy w garażach podziemnych »

Uwaga na toksyczne i wybuchowe gazy w garażach podziemnych » Uwaga na toksyczne i wybuchowe gazy w garażach podziemnych »

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa? Obudowanie koszy na śmieci, wiata czy altana śmietnikowa?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać? System księgowy dla zarządców nieruchomości - co wybrać?

Jak zabezpieczyć balkon przed czynnikami atmosferycznymi »

Jak zabezpieczyć balkon przed czynnikami atmosferycznymi » Jak zabezpieczyć balkon przed czynnikami atmosferycznymi »

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku? Jak efektywnie ocieplić ściany zewnętrzne budynku?

Prawidłowe opomiarowanie wody w lokalach - na co zwrócić uwagę »

Prawidłowe opomiarowanie wody w lokalach - na co zwrócić uwagę » Prawidłowe opomiarowanie wody w lokalach - na co zwrócić uwagę »

Rozwiązania dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych »

Rozwiązania dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych » Rozwiązania dla Spółdzielni i Wspólnot mieszkaniowych »

Jak spisać liczniki gdy lokatora nie ma w domu?

Jak spisać liczniki gdy lokatora nie ma w domu? Jak spisać liczniki gdy lokatora nie ma w domu?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji» Renowacja betonu - poznaj prosty sposób na naprawę betonowych konstrukcji»

Kilka rozwiązań na windę w budynku »

Kilka rozwiązań na windę w budynku » Kilka rozwiązań na windę w budynku »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami » Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami »

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.