administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

FIRMA BMETERS BMETERS POLSKA na Seminariach Rynku Nieruchomości

BMETERS POLSKA na Seminariach Rynku Nieruchomości BMETERS POLSKA na Seminariach Rynku Nieruchomości

BMETERS POLSKA bierze udział w Seminariach Rynku Nieruchomości organizowanych przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

BMETERS POLSKA bierze udział w Seminariach Rynku Nieruchomości organizowanych przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami.

FIRMA BMETERS Jak rozliczyć ciepło w sytuacji, gdy ciepłomierz uległ awarii

Jak rozliczyć ciepło w sytuacji, gdy ciepłomierz uległ awarii Jak rozliczyć ciepło w sytuacji, gdy ciepłomierz uległ awarii

Czasami zdarza się, że ciepłomierz nie nalicza prawidłowo. Przyczyną błędnych pomiarów mogą być zatrzymanie przetwornika przepływu z powodu nagromadzenia się zanieczyszczeń, uszkodzenie mechaniczne, nieprawidłowy...

Czasami zdarza się, że ciepłomierz nie nalicza prawidłowo. Przyczyną błędnych pomiarów mogą być zatrzymanie przetwornika przepływu z powodu nagromadzenia się zanieczyszczeń, uszkodzenie mechaniczne, nieprawidłowy montaż czy nieprawidłowy dobór urządzenia.

FIRMA BMETERS Ciepło i tanio, czyli jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu

Ciepło i tanio, czyli jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu Ciepło i tanio, czyli jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu

Racjonalne gospodarowanie energią pozwala obniżyć opłaty. Wystarczy wprowadzić w życie kilka prostych zasad, by zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania nawet o 40%.

Racjonalne gospodarowanie energią pozwala obniżyć opłaty. Wystarczy wprowadzić w życie kilka prostych zasad, by zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania nawet o 40%.

Już 10 lat pełnej sukcesów działalności w Polsce

FIRMA BMETERS | 2014-03-15
Już 10 lat pełnej sukcesów działalności w Polsce
BMETERS

Już 10 lat pełnej sukcesów działalności w Polsce


BMETERS

W tym roku BMETERS Polska będąca częścią międzynarodowej Grupy BMETERS, obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia firmy w Polsce.

Z tej okazji firma podziękowała wszystkim za dotychczasową współpracę i zapewniła, że postara się, aby kolejna dekada przyniosła jeszcze więcej sukcesów i satysfakcji ze wspólnych działań.

Misją BMETERS Polska jest profesjonalne podejście do klientów, które wyraża się w poświęcaniu uwagi rzetelnej i dobrej komunikacji z odbiorcami, nieustannemu rozwojowi oferty, dbałości o jej szeroką dostępność oraz szybkości i terminowości realizacji zamówień.

Realizując tę misję na przestrzeni 10 lat firma rozwinęła działalność od centrum dystrybucyjnego do produkcji opartej o innowacyjne technologie. Było to możliwe dzięki pozyskaniu w 2008 r. dotacji unijnej i otwarciu nowoczesnego centrum badań i rozwoju.

Zadzwoń pod numer 71 388 90 83 i porozmawiaj z naszym ekspertem.

W kolejnych latach wdrożono system kontroli jakości odpowiadający normom ISO 9001:2008 oraz ISO 17025, które dotyczą procesu produkcji i sprzedaży produktów. Czytaj dalej na ten temat »

W 2012 r. uruchomiono BMETERS Centrum Rozliczeniowe w Sosnowcu, które powstało w wyniku współpracy z firmą CIEPŁO Corporation, wnoszącą do Centrum ponad 20-letnie doświadczenie.

Od lat BMETERS Polska cieszy się uznaniem jednostek certyfikujących i organizacji nagradzających przedsiębiorców. Jako pierwsza w Polsce firma otrzymała Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej dla podzielników kosztów ogrzewania, które są jedynymi urządzeniami tego typu, rekomendowanymi przez Państwową Jednostkę Badawczą.

Wielokrotnie otrzymywała też prestiżowe wyróżnienia, m.in. godła „Najlepsze w Polsce” – znak jakości usankcjonowany przez Komisję Europejską, „Gazelę Biznesu” przyznawaną przez Puls Biznesu czy certyfikat „Solidna Firma”.

Mając tak duże doświadczenie i wiedzę w 2013 r. firma przeprowadziła ogólnopolski cykl konferencji skierowanych do administratorów, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży.

Ponadto przeprowadziła też wiele szkoleń, w tym cieszące się dużym zainteresowaniem szkolenia dla projektantów instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Czytaj dalej na ten temat »

BMETERS Polska działa już od 10 lat – wciąż się rozwija, wdraża innowacje i poszerza ofertę, która cieszy się uznaniem w Polsce i poza jej granicami.

BMETERS POLSKA
SP. Z O.O.

ul. Główna 60
51-188 Psary k. Wrocławia
tel. 71 388 90 83
faks 71 387 15 37
biuro@bmeters.pl
www.bmeters.pl

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

Redakcja Rząd zamierza usprawnić funkcjonowanie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Rząd zamierza usprawnić funkcjonowanie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych Rząd zamierza usprawnić funkcjonowanie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Wniosek o wpis do wykazu prac legislacyjnych Rady Ministrów projektu ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, ustawy – Prawo spółdzielcze oraz ustawy o własności lokali otrzymał pozytywną...

Wniosek o wpis do wykazu prac legislacyjnych Rady Ministrów projektu ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, ustawy – Prawo spółdzielcze oraz ustawy o własności lokali otrzymał pozytywną opinię Zespołu do spraw Programowania Prac Rządu. Wzmocnienie pozycji członków spółdzielni, usprawnienie funkcjonowania spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych – to będą najważniejsze efekty projektu ustawy.

Redakcja Koronawirusowe zasady zostaną z nami w 2021 roku

Koronawirusowe zasady zostaną z nami w 2021 roku Koronawirusowe zasady zostaną z nami w 2021 roku

Dla wielu, w tym dla zarządców nieruchomości, rok 2020 okazał się przełomowy. Kilka wyraźnych trendów, które pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy, prawdopodobnie pozostaną z nami dłużej. Jednym z nich,...

Dla wielu, w tym dla zarządców nieruchomości, rok 2020 okazał się przełomowy. Kilka wyraźnych trendów, które pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy, prawdopodobnie pozostaną z nami dłużej. Jednym z nich, silnie związanym z aktualną sytuacją pandemiczną, jest modyfikacja funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych. Zdalne zebrania mieszkańców i głosowania będą najsilniejszym trendem nadchodzących miesięcy. Wspólnoty, które nie przeszły cyfrowej modernizacji, mają wiele do nadrobienia.

Redakcja Fotowoltaika na dachach budynków wielorodzinnych

Fotowoltaika na dachach budynków wielorodzinnych Fotowoltaika na dachach budynków wielorodzinnych

Fotowoltaika na dachach zarówno budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych to coraz częstszy widok. Rok 2015 był pewnym przełomem, wówczas wdrożone zostały projekty oraz programy wspierające finansowanie...

Fotowoltaika na dachach zarówno budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych to coraz częstszy widok. Rok 2015 był pewnym przełomem, wówczas wdrożone zostały projekty oraz programy wspierające finansowanie instalacji fotwoltaicznych i od tamtej pory możemy obserwować dynamiczny rozwój tej branży.

Redakcja Obniżenie kosztów we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych

Obniżenie kosztów we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych Obniżenie kosztów we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych

Nieruchomość nie jest jednorazowym obciążeniem finansowym ponoszonym wyłącznie podczas zakupu. Użytkowanie nieruchomości również kosztuje i wydatek ten zajmuje czołowe miejsce w budżecie gospodarstw domowych.

Nieruchomość nie jest jednorazowym obciążeniem finansowym ponoszonym wyłącznie podczas zakupu. Użytkowanie nieruchomości również kosztuje i wydatek ten zajmuje czołowe miejsce w budżecie gospodarstw domowych.

Redakcja Wniosek o zmianę przepisów dot. schronów w budynkach

Wniosek o zmianę przepisów dot. schronów w budynkach Wniosek o zmianę przepisów dot. schronów w budynkach

Obowiązek utrzymania schronów znajdujących się w budynkach mieszkalnych powinny ponosić terenowe jednostki obrony cywilnej, nie zaś wspólnoty mieszkaniowe, jak to jest obecnie – uważa Rzecznik Praw Obywatelskich,...

Obowiązek utrzymania schronów znajdujących się w budynkach mieszkalnych powinny ponosić terenowe jednostki obrony cywilnej, nie zaś wspólnoty mieszkaniowe, jak to jest obecnie – uważa Rzecznik Praw Obywatelskich, który zwrócił się do MSWiA o zmiany prawa w tej kwestii.

Redakcja Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości – święto obchodzone corocznie w pierwszą sobotę lipca, ustanowione zostało przez Zgromadzenie Narodowe ONZ w 1994 roku, a jego celem jest promocja ruchu spółdzielczego,...

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości – święto obchodzone corocznie w pierwszą sobotę lipca, ustanowione zostało przez Zgromadzenie Narodowe ONZ w 1994 roku, a jego celem jest promocja ruchu spółdzielczego, idei współpracy oraz społecznej przedsiębiorczości.

Redakcja Co z zebraniami we wspólnotach i w spółdzielniach mieszkaniowych?

Co z zebraniami we wspólnotach i w spółdzielniach mieszkaniowych? Co z zebraniami we wspólnotach i w spółdzielniach mieszkaniowych?

Zagrożenie związane z koronawirusem i wprowadzanie stanu epidemii na terenie całej Polski zmusiło wiele firm, organizacji i instytucji do zmiany zasad ich funkcjonowania. Obecnie epidemia jest wygaszana,...

Zagrożenie związane z koronawirusem i wprowadzanie stanu epidemii na terenie całej Polski zmusiło wiele firm, organizacji i instytucji do zmiany zasad ich funkcjonowania. Obecnie epidemia jest wygaszana, a społeczeństwo i gospodarka powoli wracają do normlaności. Za chwilę półmetek roku, a większość spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych nie przeprowadziła jeszcze rocznych zebrań, w związku z zakazem zgormadzeń. Co dalej?

Redakcja Stanowisko ZRSM w sprawie zwoływania posiedzeń organów SM w okresie epidemii

Stanowisko ZRSM w sprawie zwoływania posiedzeń organów SM w okresie epidemii Stanowisko ZRSM w sprawie zwoływania posiedzeń organów SM w okresie epidemii

Niniejsza stanowisko Związku zostało wydane w związku z ogłoszeniem w dniu 20 marca 2020 r. stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Niniejsza stanowisko Związku zostało wydane w związku z ogłoszeniem w dniu 20 marca 2020 r. stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Redakcja Spółdzielnie mieszkaniowe zarządzane online

Spółdzielnie mieszkaniowe zarządzane online Spółdzielnie mieszkaniowe zarządzane online

Tarcza antykryzysowa wprowadza zmiany do prawa spółdzielczego oraz ustawy o własności lokali. Zmiany umożliwiają członkom zarządów i rad nadzorczych spółdzielni głosować zdalnie albo mailowo, a także zarządzić...

Tarcza antykryzysowa wprowadza zmiany do prawa spółdzielczego oraz ustawy o własności lokali. Zmiany umożliwiają członkom zarządów i rad nadzorczych spółdzielni głosować zdalnie albo mailowo, a także zarządzić zwołanie posiedzenia. W podobny sposób właściciele lokali będą mogli przyjmować uchwały zarządu.

Redakcja Czy spółdzielnie budują coraz mniej?

Czy spółdzielnie budują coraz mniej? Czy spółdzielnie budują coraz mniej?

Wyniki aktywności inwestycyjnej spółdzielni mieszkaniowych już od dłuższego czasu nie są imponujące. W latach 2013-2018, liczba lokali oddanych do użytku przez te instytucje nie przekraczała 3500 rocznie....

Wyniki aktywności inwestycyjnej spółdzielni mieszkaniowych już od dłuższego czasu nie są imponujące. W latach 2013-2018, liczba lokali oddanych do użytku przez te instytucje nie przekraczała 3500 rocznie. Warto sprawdzić, jak wyglądał analogiczny wynik spółdzielni z minionego roku.

Redakcja Spółdzielcze mieszkanie po krewnym – możliwe?

Spółdzielcze mieszkanie po krewnym – możliwe? Spółdzielcze mieszkanie po krewnym – możliwe?

Zasób spółdzielni mieszkaniowych systematycznie się kurczy. Na początku bieżącego stulecia polskie spółdzielnie mieszkaniowe posiadały około 3,5 miliona mieszkań. Na koniec 2018 roku wynik oscylował na...

Zasób spółdzielni mieszkaniowych systematycznie się kurczy. Na początku bieżącego stulecia polskie spółdzielnie mieszkaniowe posiadały około 3,5 miliona mieszkań. Na koniec 2018 roku wynik oscylował na poziomie 2,03 miliona. Niemniej jednak nie można lekceważyć ponad dwumilionowej liczby lokali, które wciąż posiadają spółdzielnie.

Redakcja Ile mieszkań co roku sprzedają spółdzielnie i gminy?

Ile mieszkań co roku sprzedają spółdzielnie i gminy? Ile mieszkań co roku sprzedają spółdzielnie i gminy?

Nie tylko osoby fizyczne oraz deweloperzy sprzedają swoje mieszkania. Robią to także różnego rodzaju instytucje, np. gminy i spółdzielnie.

Nie tylko osoby fizyczne oraz deweloperzy sprzedają swoje mieszkania. Robią to także różnego rodzaju instytucje, np. gminy i spółdzielnie.

Redakcja Dlaczego opłaty w spółdzielniach rosną?

Dlaczego opłaty w spółdzielniach rosną? Dlaczego opłaty w spółdzielniach rosną?

Podwyżki opłat w 2020 w wielu spółdzielniach to już fakt. Do końca miesiąca pisma dotyczące wzrostu opłat trafią do właścicieli lokali. Kwoty mogą wzrosnąć nawet do kilkuset złotych miesięcznie. Co jest...

Podwyżki opłat w 2020 w wielu spółdzielniach to już fakt. Do końca miesiąca pisma dotyczące wzrostu opłat trafią do właścicieli lokali. Kwoty mogą wzrosnąć nawet do kilkuset złotych miesięcznie. Co jest tego powodem?

Jacek Frydryszak Działalność społeczna, oświatowa i kulturalna w spółdzielni mieszkaniowej

Działalność społeczna, oświatowa i kulturalna w spółdzielni mieszkaniowej Działalność społeczna, oświatowa i kulturalna w spółdzielni mieszkaniowej

Zarówno działalność społeczna, jak i oświatowa czy kulturalna stanowią bardzo istotny element naszego spółdzielczego życia, element często niedoceniany a bardzo potrzebny.

Zarówno działalność społeczna, jak i oświatowa czy kulturalna stanowią bardzo istotny element naszego spółdzielczego życia, element często niedoceniany a bardzo potrzebny.

Redakcja Plan na windy w blokach jest, gorzej z finansowaniem

Plan na windy w blokach jest, gorzej z finansowaniem Plan na windy w blokach jest, gorzej z finansowaniem

Toruńskie spółdzielnie mieszkaniowe planują montaż wind zewnętrznych w czteropiętrowych blokach, pozbawionych takiego udogodnienia. Rozwiązanie po raz pierwszy zastosowano w Finlandii, obecnie jest bardzo...

Toruńskie spółdzielnie mieszkaniowe planują montaż wind zewnętrznych w czteropiętrowych blokach, pozbawionych takiego udogodnienia. Rozwiązanie po raz pierwszy zastosowano w Finlandii, obecnie jest bardzo powszechne w całej Skandynawii. Plan montażu wind na toruńskich osiedlach istnieje już od lat i organizacje monitorują taką możliwość. Problemów jest jednak sporo.

Redakcja Odśnieżanie dachów – obowiązek właścicieli i zarządców nieruchomości

Odśnieżanie dachów – obowiązek właścicieli i zarządców nieruchomości Odśnieżanie dachów – obowiązek właścicieli i zarządców nieruchomości

Właściciele i zarządcy nieruchomości powinni pamiętać o konieczności odśnieżania dachów i usuwania lodowych sopli. To na nich ciąży odpowiedzialność w razie wypadku.

Właściciele i zarządcy nieruchomości powinni pamiętać o konieczności odśnieżania dachów i usuwania lodowych sopli. To na nich ciąży odpowiedzialność w razie wypadku.

Agnieszka Zygmunt IV edycja konkursu Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej

IV edycja konkursu Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej IV edycja konkursu Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej

Redakcja miesięcznika „Administrator” i portalu www.administrator24.info ogłasza konkurs na najlepszą spółdzielnię mieszkaniową w 2017 roku.

Redakcja miesięcznika „Administrator” i portalu www.administrator24.info ogłasza konkurs na najlepszą spółdzielnię mieszkaniową w 2017 roku.

Redakcja Administratora Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015

Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015 Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015

Fotoreportaż z finału konkursu "Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015 zorganizowanego na zamku w Gniewie w dniu 1 października 2015 roku

Fotoreportaż z finału konkursu "Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015 zorganizowanego na zamku w Gniewie w dniu 1 października 2015 roku

Agnieszka Zygmunt Oto Liderzy Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015

Oto Liderzy Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015 Oto Liderzy Spółdzielczości Mieszkaniowej 2015

1 października 2015 na zamku w Gniewie już po raz drugi rozdano nagrody Liderom Spółdzielczości Mieszkaniowej - czyli spółdzielniom, które w sposób wyjątkowy dbają o swoje zasoby i lokatorów. Konkurs organizowała...

1 października 2015 na zamku w Gniewie już po raz drugi rozdano nagrody Liderom Spółdzielczości Mieszkaniowej - czyli spółdzielniom, które w sposób wyjątkowy dbają o swoje zasoby i lokatorów. Konkurs organizowała redakcja "Administratora". Partnerami imprezy byli zaś: Uniqa, Chmielewski-Dźwigi, Proof-Tech oraz Promat.

Sabina Augustynowicz II edycja LIDERA rozstrzygnięta

II edycja LIDERA rozstrzygnięta II edycja LIDERA rozstrzygnięta

Miło nam poinformować, że redakcja miesięcznika „Administrator” wyłoniła laureatów konkursu „Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej”.

Miło nam poinformować, że redakcja miesięcznika „Administrator” wyłoniła laureatów konkursu „Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej”.

Stanisława Dmitroca-Wilkos Kontrola działalności spółdzielni mieszkaniowej

Kontrola działalności spółdzielni mieszkaniowej Kontrola działalności spółdzielni mieszkaniowej

Członkowie spółdzielni mieszkaniowych niejednokrotnie wyrażają wolę bardziej szczegółowego poznania spraw spółdzielni niż jest to możliwe na podstawie dokumentów, które mogą uzyskać od spółdzielni w oparciu...

Członkowie spółdzielni mieszkaniowych niejednokrotnie wyrażają wolę bardziej szczegółowego poznania spraw spółdzielni niż jest to możliwe na podstawie dokumentów, które mogą uzyskać od spółdzielni w oparciu o prawa wynikające z ustawy.

Redakcja Czy warto kupić mieszkanie spółdzielcze?

Czy warto kupić mieszkanie spółdzielcze? Czy warto kupić mieszkanie spółdzielcze?

Czy warto kupić mieszkanie, do którego nie przysługuje prawo własności, ale spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego?

Czy warto kupić mieszkanie, do którego nie przysługuje prawo własności, ale spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego?

Stanisława Dmitroca-Wilkos Lokale wyodrębnione a opłaty od piwnic

Lokale wyodrębnione a opłaty od piwnic

Różnicowanie przez spółdzielnie mieszkaniowe naliczania opłat na koszty eksploatacji, utrzymanie nieruchomości utrzymania mienia spółdzielni oraz na fundusz remontowy od piwnic w zależności od prawa do...

Różnicowanie przez spółdzielnie mieszkaniowe naliczania opłat na koszty eksploatacji, utrzymanie nieruchomości utrzymania mienia spółdzielni oraz na fundusz remontowy od piwnic w zależności od prawa do lokalu, to jest od lokali wyodrębnionych – wraz z powierzchnią piwnic, a od lokali o spółdzielczym prawie – bez niej, to droga do roszczeń rozstrzyganych przez sądy.

Stella Brzeszczyńska Gospodarka zasobami mieszkaniowymi w spółdzielniach mieszkaniowych

Gospodarka zasobami mieszkaniowymi w spółdzielniach mieszkaniowych

Dochody spółdzielni mieszkaniowych z gospodarki zasobami mieszkaniowymi są zwolnione od podatku dochodowego w części przeznaczonej na cele związane z utrzymaniem tychże zasobów. Spółdzielnia nie musi wydać...

Dochody spółdzielni mieszkaniowych z gospodarki zasobami mieszkaniowymi są zwolnione od podatku dochodowego w części przeznaczonej na cele związane z utrzymaniem tychże zasobów. Spółdzielnia nie musi wydać ich w tym samym roku, w którym je osiągnęła. Musi jednak zadeklarować je jako zwolnione.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto zainstalować nowoczesny wodomierz w domu?

Dlaczego warto zainstalować nowoczesny wodomierz w domu? Dlaczego warto zainstalować nowoczesny wodomierz w domu?

Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać? Sprawdź!

Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać? Sprawdź! Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać?  Sprawdź!

Podcast: Opomiarowanie mediów - jak zmniejszyć uchyby w rozliczaniu wody?

Podcast: Opomiarowanie mediów - jak zmniejszyć uchyby w rozliczaniu wody? Podcast: Opomiarowanie mediów - jak zmniejszyć uchyby w rozliczaniu wody?

Ile kosztuje budowa placu zabaw i jak zaplanować inwestycję?

Ile kosztuje budowa placu zabaw i jak zaplanować inwestycję? Ile kosztuje budowa placu zabaw i jak zaplanować inwestycję?

Praktyczne i estetyczne rozwiązania: Jak altany mogą podnieść standard nieruchomości »

Praktyczne i estetyczne rozwiązania: Jak altany mogą podnieść standard nieruchomości » Praktyczne i estetyczne rozwiązania: Jak altany mogą podnieść standard nieruchomości »

Podnoszenie wartości budynku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wind »

Podnoszenie wartości budynku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wind » Podnoszenie wartości budynku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wind »

Jak spisać liczniki pod nieobecność mieszkańca?

Jak spisać liczniki pod nieobecność mieszkańca? Jak spisać liczniki pod nieobecność mieszkańca?

Jak stworzyć estetyczną i komfortową strefę gromadzenia odpadów dla mieszkańców? »

Jak stworzyć estetyczną i komfortową strefę gromadzenia odpadów dla mieszkańców? » Jak stworzyć estetyczną i komfortową strefę gromadzenia odpadów dla mieszkańców? »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Wykorzystanie energii ze środowiska do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewu c.w.u. »

Wykorzystanie energii ze środowiska do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewu c.w.u. » Wykorzystanie energii ze środowiska do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewu c.w.u. »

Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film »

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film » Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film »

Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych »

Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych » Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami

Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami

Sprawdź zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami.

Sprawdź zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami.

Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii »

Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii » Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii »

Redakcja AiMN Centrum monitoringu wizyjnego osiedla

Centrum monitoringu wizyjnego osiedla Centrum monitoringu wizyjnego osiedla

Kradzieże, włamania, napady czy akty wandalizmu – to tylko kilka przykładów z długiej listy zagrożeń, jakie mogą czyhać na mieszkańców osiedla. Stąd zamykanie osiedli mieszkaniowych i stosowanie na ich...

Kradzieże, włamania, napady czy akty wandalizmu – to tylko kilka przykładów z długiej listy zagrożeń, jakie mogą czyhać na mieszkańców osiedla. Stąd zamykanie osiedli mieszkaniowych i stosowanie na ich obszarze monitoringu to praktyka, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Wszystko po to, aby zapewnić mieszkańcom osiedla najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacją »

Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacją » Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacją »

Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać?

Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać? Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Buderus Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR

Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR

Rodzina przyszłościowych pomp ciepła bazujących na naturalnym czynniku chłodniczym, jakim jest propan (R290), została powiększona o kolejne dwie jednostki o mocy 10 i 12 kW. Dotychczas były dostępne modele...

Rodzina przyszłościowych pomp ciepła bazujących na naturalnym czynniku chłodniczym, jakim jest propan (R290), została powiększona o kolejne dwie jednostki o mocy 10 i 12 kW. Dotychczas były dostępne modele o mocach: 4, 5 i 7 kW. Przybliżona moc grzewcza podawana w przypadku pomp ciepła Logatherm WLW186i AR i WLW176i AR odnosi się do temperatury zewnętrznej -7°C.

Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami?

Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami? Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie? Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Nowa wersja programu Lokale – 3.3

Nowa wersja programu Lokale – 3.3 Nowa wersja programu Lokale – 3.3

Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów »

Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów » Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów »

Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować?

Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować? Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować?

Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model?

Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model? Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model?

Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! »

Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! » Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! »

Zobacz oprogramowanie dla wspónot i zarządców nieruchomości »

Zobacz oprogramowanie dla wspónot i zarządców nieruchomości » Zobacz oprogramowanie dla wspónot i zarządców nieruchomości »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami » Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.