administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Terminal płatniczy za darmo – czy to możliwe?

Polcard | 2023-11-30
Czy wiesz, że jako właściciel małej lub średniej firmy możesz otrzymać darmowy terminal płatniczy? Sprawdź, jak działa Program Polska Bezgotówkowa!

Czy wiesz, że jako właściciel małej lub średniej firmy możesz otrzymać darmowy terminal płatniczy? Sprawdź, jak działa Program Polska Bezgotówkowa!

Terminal płatniczy to urządzenie, które pomaga rozwijać biznes, utrzymywać dotychczasowych klientów i pozyskiwać nowych, a także zwiększać przychody firmy – i to bez względu na branżę. Zastanawiasz się, jak możliwie optymalnie wdrożyć płatności bezgotówkowe w swoim biznesie? Odpowiedzią na to są darmowe terminale płatnicze dla małych i średnich przedsiębiorstw – które można otrzymać dzięki uczestnictwu w Programie Polska Bezgotówkowa.

treść sponsorowana

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa polskich agentów rozliczeniowych i wydawców kart, przy współudziale sektora publicznego i Związku Banków Polskich, która działa już od 2018 roku. Jego głównymi celami są promowanie obrotu bezgotówkowego w Polsce oraz edukowanie przedsiębiorców m.in. w zakresie korzyści, jakie daje posiadanie w firmie terminala płatniczego. Jak wynika z danych opublikowanych pod koniec 2022 r.*, odnotowano rekordowy wzrost liczby uczestników Programu – dołączyło do niego ponad 408 tys. podmiotów, które otrzymały łącznie ponad 560 tys. terminali. Za ich pomocą przeprowadzono ponad 1,3 miliarda transakcji o łącznej wartości ponad 75 miliardów złotych. Największy wzrost zainteresowania Programem zanotowano w branży kosmetycznej oraz wśród mechaników samochodowych.

Darmowy terminal? To prostsze niż myślisz!

Darmowe terminale kart płatniczych w ramach Programu Polska Bezgotówkowa mogą otrzymać małe i średnie firmy, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały podpisanej umowy z agentem rozliczeniowym. Nie jest istotna branża, skala czy staż działalności na rynku – terminal za darmo mogą otrzymać zarówno dopiero co założone przedsiębiorstwa, jak i firmy funkcjonujące już od lat.

Aby dołączyć do grona uczestników Programu należy:

  • wejść na stronę PolCard.pl, wypełnić formularz kontaktowy,
  • porozmawiać z ekspertem PolCard from Fiserv, który wytłumaczy warunki udziału w Programie oraz pomoże wybrać model terminala dopasowany do potrzeb firmy,
  • dopełnić wymaganych formalności, których – co ważne z punktu widzenia przedsiębiorców – jest naprawdę niewiele.

Urządzenie zostanie dostarczone do firmy w ciągu dwóch dni roboczych od momentu podpisania umowy. Przedsiębiorca nie płaci nic za jego otrzymanie, instalację oraz użytkowanie – przez 12 miesięcy lub do momentu osiągnięcia obrotu w wysokości 100 tysięcy złotych. Później może zdecydować się na przedłużenie abonamentu już od 1 zł miesięcznie i skorzystać z atrakcyjnych stawek prowizyjnych.

Co istotne, model urządzenia oraz pakiet usług dodatkowych są dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych firmy – zdecydować się można na terminale stacjonarne, terminale mobilne, PINpady kasowe, a np. dla przedstawicieli wolnych zawodów dobrym rozwiązaniem jest aplikacja mobilna PolCard Go, pozwalająca używać telefon jako terminal.

Dlaczego warto dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

Uczestnictwo w Programie Polska Bezgotówkowa i użytkowanie terminala płatniczego na preferencyjnych warunkach może przynieść firmie wiele korzyści. Jest to szansa na pozyskanie nowych klientów – coraz więcej osób preferuje płatności bezgotówkowe, więc robią zakupy i korzystają z usług tylko tych firm, które im to umożliwiają. Transakcje wykonywane kartą, telefonem lub zegarkiem to poprawa jakości obsługi klientów, zredukowanie ryzyka popełnienia błędu (np. przy wydawaniu reszty), zgubienia gotówki czy jej kradzieży. To także dobry sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji, która nie oferuje takiego rozwiązania.

Program Polska Bezgotówkowa to możliwość otrzymania darmowego terminala płatniczego i korzystania z niego bez dodatkowych opłat nawet przez rok. Dołączenie do Programu nie wymaga od przedsiębiorcy poświęcania mnóstwo czasu, a w całym procesie pomaga ekspert PolCard from Fiserv. To wyjątkowa szansa, by rozwijać skalę biznesu dzięki obsłudze transakcji bezgotówkowych!

* Polska Bezgotówkowa kończy rok 2022 miliardową transakcją. Źródło: https://polskabezgotowkowa.pl/aktualnosci/polska-bezgotowkowa-konczy-rok-2022-miliardowa-transakcja. Dostęp: 18.10.2023.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

Jak uzyskać dofinansowanie na OZE w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie na OZE w 2024? Jak uzyskać dofinansowanie na OZE w 2024?

Klej do płytek, który sprawdzi się na klatkach schodowych »

Klej do płytek, który sprawdzi się na klatkach schodowych » Klej do płytek, który sprawdzi się na klatkach schodowych »

Hałas przy ruchliwej drodze - jak temu zaradzić?

Hałas przy ruchliwej drodze - jak temu zaradzić? Hałas przy ruchliwej drodze - jak temu zaradzić?

Poznaj praktyczne rozwiązanie przy izolacji stropodachu »

Poznaj praktyczne rozwiązanie przy izolacji stropodachu » Poznaj praktyczne rozwiązanie przy izolacji stropodachu »

Komu zlecić serwis i konserwacje wind?

Komu zlecić serwis i konserwacje wind? Komu zlecić serwis i konserwacje wind?

Pompa ciepła, a modernizacja starego systemu ogrzewania »

Pompa ciepła, a modernizacja starego systemu ogrzewania » Pompa ciepła, a modernizacja starego systemu ogrzewania »

Co to jest pompa bezdławnicowa?

Co to jest pompa bezdławnicowa? Co to jest pompa bezdławnicowa?

Anna Ruszczak news RPO apeluje o zmianę przepisów dotyczących przyłączenia do kanalizacji

RPO apeluje o zmianę przepisów dotyczących przyłączenia do kanalizacji RPO apeluje o zmianę przepisów dotyczących przyłączenia do kanalizacji

Obowiązkowe przyłączenie do kanalizacji to koszt nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli mieszkańcy tego nie zrobią, gmina może wydać nakaz wykonania przyłącza.

Obowiązkowe przyłączenie do kanalizacji to koszt nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli mieszkańcy tego nie zrobią, gmina może wydać nakaz wykonania przyłącza.

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Sposób na odpady w budynkach zamieszkania zbiorowego »

Sposób na odpady w budynkach zamieszkania zbiorowego » Sposób na odpady w budynkach zamieszkania zbiorowego »

Kup i zarejestruj pompe ciepła, a zyskasz 2000 zł premii!

Kup i zarejestruj pompe ciepła, a zyskasz 2000 zł premii! Kup i zarejestruj pompe ciepła, a zyskasz 2000 zł premii!

Jaki ciepłomierz wybrać?

Jaki ciepłomierz wybrać? Jaki ciepłomierz wybrać?

Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce?

Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce? Czy wiesz jakiej firmy jest, co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce?

Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku »

Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku » Ciekawy sposób na optymalizację zużycia energii cieplnej w budynku »

Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? »

Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? » Który styropian do ocieplenia ścian zewnętrznych? »

System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji »

System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji » System automatyki budynkowej - podłącz je do istniejącej instalacji »

Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą »

Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą » Sposób na oszczędnę ogrzewanie zimą »

Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia?

Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia? Prawidłowa wentylacja w budynku - jakie są zagrożenia?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji?

Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji? Jak ocieplić budynek 
lub wykonać naprawę izolacji?

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jakie są korzyści z ocieplenia garażu » Jakie są korzyści z ocieplenia garażu »

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie? Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Sposób na ciche osiedle »

Sposób na ciche osiedle » Sposób na ciche osiedle »

Jak prawidłowo opomiarować media?

Jak prawidłowo opomiarować media? Jak prawidłowo opomiarować media?

Jaki wybrać styropian do ocieplenia budynku?

Jaki wybrać styropian do ocieplenia budynku? Jaki wybrać styropian do ocieplenia budynku?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić? Niewystarczające ciśnienie wody w budynku – jak temu zaradzić?

OLMEX KMB Sp. z o.o. Chcesz zmniejszyć opłaty za prąd? Skompensuj moc bierną razem z firmą OLMEX KMB

Chcesz zmniejszyć opłaty za prąd? Skompensuj moc bierną razem z firmą OLMEX KMB Chcesz zmniejszyć opłaty za prąd? Skompensuj moc bierną razem z firmą OLMEX KMB

W dobie kryzysu energetycznego i klimatycznego oraz rosnącej inflacji szukanie oszczędności staje się koniecznością. Nośniki energetyczne na rynkach światowych, w tym nośnik energii elektrycznej, z dnia...

W dobie kryzysu energetycznego i klimatycznego oraz rosnącej inflacji szukanie oszczędności staje się koniecznością. Nośniki energetyczne na rynkach światowych, w tym nośnik energii elektrycznej, z dnia na dzień stają się droższe. Jednym ze sposobów obniżenia rachunków za energię elektryczną przez wspólnoty, budynki użyteczności publicznej oraz obiekty przemysłowe jest instalacja układu kompensacji mocy biernej. Odbiorcy komunalni są zwolnieni z opłaty za pobór energii biernej i rozliczani według...

Czysta i zdrowa woda dla mieszkańców od zaraz! Zadzwoń: 500 068 835 »

Czysta i zdrowa woda dla mieszkańców od zaraz! Zadzwoń: 500 068 835 » Czysta i zdrowa woda dla mieszkańców od zaraz! Zadzwoń: 500 068 835 »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami » Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.