administrator24.info

Zaawansowane wyszukiwanie

Targi RE-energy zakończone sukcesem

RE-energy | 2018-10-23
Targi RE-energy zakończone sukcesem
Re-energy

Targi RE-energy zakończone sukcesem


Re-energy

W dniach 11-13 października 2018 Warszawa była miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy zgromadziły w Warszawskim Centrum EXPO XXI wystawców, odwiedzających i uczestników konferencji z Polski i zagranicy.

Tak duże zainteresowanie tematem OZE świadczy o potrzebie tego typu wydarzenia w Warszawie” mówi Project Manager RE-Energy Małgorzata Bartkowski.

W istocie organizatorowi udało się stworzyć międzynarodową platformę spotkań dla branży OZE. Targi  z jednej strony zaprezentowały potencjał energii odnawialnej i jej możliwości rozwoju w Polsce i poza granicami kraju. A z drugiej – ułatwiły zagranicznym firmom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych na polskim rynku. Dodatkowo, dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących, Targi Re-Energy stały się  cennym źródłem specjalistycznej wiedzy i umożliwiły podjęcie dyskusji na istotne dla branży tematy.

Pierwszy dzień Targów stał pod znakiem debat.  Rano rozpoczęła się debata „Dokąd zmierza polska fotowoltaika?”, w trakcie której uczestnicy rozmawiali o przyszłości polskiej fotowoltaiki. Nie udało się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi, ale uczestnicy byli zgodni co do tego, że branża fotowoltaiczna odegra w przyszłych latach dużą rolę w polskiej energetyce.

Uczestnicy drugiej debaty „Scenariusz cen energii elektrycznej do 2030 roku”, zorganizowanej przez Instytut Energetyki Odnawialnej, rozmawiali na temat, który dotyczy każdego z nas, ponieważ prognozowane wzrosty cen energii dotkną wszystkich bez wyjątku. Środkiem na uniknięcie takiej sytuacji mogłyby być większe inwestycje w OZE. Moderatorem obu debat był Pan Piotr Pająk, redaktor portalu gramwzielone.pl.
III Kongres Magazynowania Energii w Polsce organizowany we współpracy z ADM Poland był miejsce nie tylko wyjątkowo ciekawych prezentacji  ale i dyskusji. Kongres otworzył wykład prof. Jana Popczyka o Programie Energetyka 2050. Mówiono o polskim rynku mocy i o szansach wynikających z ustawy o rynku mocy dla jego uczestników. O zastosowaniu i powszechności magazynów energii mówił Maciej Gajda z BMZ Poland.  Magazyny energii to temat przyszłości nie tylko ze względu na postępującą elektryfikację transportu, ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo energetyczne.

Efektem współpracy z Sekcją Tematyczną Centrum Zastosowań Pomp Ciepła, Polskiego Towarzystwa Energetyki Słonecznej było seminarium Odnawialne Źródła Energii - klasyfikacja. Pompy ciepła, magazynowanie ciepła. Korzyści zastosowania OZE dla gospodarki, które zgromadziło wielu inwestorów zainteresowanych inwestycjami w pompy ciepła.  

W przerwie wydarzeń towarzyszących pierwszego dnia miała miejsce Oficjalna Ceremonia Otwarcia Targów RE-energy.  Otwarcie targów swoimi przemówieniami uświetnili Prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej Grzegorz Wiśniewski,  Małgorzata Haller Prezes Fundacji Festiwal Elektromobilności, Krzysztof Janeczko Zastępca Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Ze strony organizatora przemawiali Prezes IBC Investments i EXPO XXI Grzegorz Słyszyk oraz Małgorzata Bartkowski Project Manager Targów RE-energy.

Pierwszy dzień zakończyła Gala Wieczorna, w trakcie której Organizator wręczył kilka wyróżnień. Statuetkę w kategorii stoisko targowe odebrał polski producent paneli fotowoltaicznych firma Bruk Bet Solar. Innowacyjnym produktem został produkt firmy Soluxtec. Natomiast w kategorii osobowość branży wyróżniono dwie osoby: Barbarę Adamską Przewodniczącą Kongresu Magazynowania Energii, założycielkę ADM Poland oraz dr Stanisława Pietruszko Prezesa Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki. Po rozdaniu nagród, nagodzeni, wystawcy, organizatorzy i goście spędzili czas w miłej atmosferze.

Drugi dzień targów był również bogaty w wydarzenia towarzyszące. VII Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce przyciągnęła gości z Polski i zagranicy. Przedstawiono perspektywy rozwoju tej branży w Polsce i na świecie. Skoncentrowano się przede wszystkim na dużych instalacjach jednak nie pominięto również prosumentów. Bardzo ważnym tematem było Bezpieczeństwo pracy systemów fotowoltaicznych. Dużo miejsca poświecono zabezpieczaniu instalacji PV przed przepięciami i zwarciami, instalacjom odgromowym jak również wytycznym dla uzgadniania projektów budowlanych z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej.

Filmowa Strefa Kariery Teraz Środowisko zgromadziła wielu uczniów i studentów zainteresowanych karierą w branży OZE. Strefa ta była również miejscem, można było zapoznać się z aktualnymi ogłoszeniami i porozmawiać z ekspertami.

Seminarium EE-METAL: Pokonywanie barier w finansowaniu rozwiązań energooszczędnych w MŚP przemysłu metalowo-maszynowego zgromadziło wielu słuchaczy zainteresowanych wdrożeniem w swoich przedsiębiorstwach rozwiązań efektywnych energetycznie.

Dodatkowo, pierwszego i drugiego dnia targów odbyły się Samorządowe dni elektromobilności podczas których można było się dowiedzieć: Jak wybrać samochód elektryczny na potrzeby samorządowe? Jak przeprowadzić inwestycje związane z budową infrastruktury doładowania oraz Jak zorganizować specjalne strefy czystego powietrza, by wyborcy chcieli to zaakceptować? To tylko  niektóre zagadnienia, o których można było się dowiedzieć w czasie naszych konsultacji w formacie World Cafe. Ekspertami w strefie były osoby z sektora prawnego, metod finansowania, oraz infrastruktury stacji ładowania.

Na zwiedzających oraz wystawców czekała dodatkowa atrakcja. Państwowe Gospodarstwo Leśne „Lasy Państwowe” zaprezentowały w pełni obrandowany samochód elektryczny. Uzupełnieniem całej strefy były jazdy testowe autami elektrycznymi typu plug-in. Przedstawiciele Samorządów  otrzymali fachową wiedzę na temat procesu realizacji ustawy o elektromobilności. Zwieńczeniem wydarzenia były podpisane długofalowe umowy z dostawcami infrastruktury oraz pojazdów elektrycznych.

Targi ReEnergy to również Strefa Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji TermoEXPO, w ramach której, zaprezentowały swoje rozwiązania firmy proponujące ekologiczne kotły gazowe, kotły na pellet, kolektory słoneczne i nowości z zakresu termomodernizacji.

Uzupełnieniem oferty wystawców Strefy TermoEXPO było Forum: Budynek energooszczędny w praktyce, odbywające się w drugim dniu targów. Poświęcone było one, najnowszym trendom w zakresie budownictwa pasywnego i energooszczędnego, które przybliżył uczestnikom forum Pan Tadeusz Pawlaczyk, reprezentujący Polski Instytut  Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Guntera Schlagowskiego. Efektywność energetyczna oraz zalety budynków zeroemisyjnych były tematem wystąpienia  pana Szymon Pyc z firmy NEOEnergetyka. W ramach forum przedstawiciele firm Rockwool i Skamol zaprezentowali nowe techniki izolacji termicznej, a dopełnieniem całości było omówienie aspektów prawnych pozyskiwania środków na termomodernizację przez radcę prawnego Łukasza Ostrowskiego.

Trzeci dzień był przeznaczony dla osób prywatnych, które na Forum: Fotowoltaika dla każdego mogli dowiedzieć się o zaletach fotowoltaiki dla prosumentów. Kwestie zainicjowane na Forum były często kontynuowane na stoiskach wystawców.     

Dobrą okazją do tworzenia sieci kontaktów biznesowych była możliwość wzięcia udziału w „Spotkaniach kooperacyjnych” zaplanowanych pierwszego i drugiego dnia targów. W spotkaniach wzięli udział  przedsiębiorcy poszukujący fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających  w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. „Spotkania kooperacyjne” w szybki i łatwy sposób połączyły strony, które siebie szukały, umożliwiając nawiązanie cennych kontaktów.

Małgorzata Bartkowski Project Manager targów już teraz zaprasza do udziału w przyszłorocznej edycji.

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

Gaspol S.A. Gaz płynny – uniwersalne paliwo, które nie powoduje smogu

Gaz płynny – uniwersalne paliwo, które nie powoduje smogu Gaz płynny – uniwersalne paliwo, które nie powoduje smogu

W 2017 r. sejmiki wojewódzkie przyjęły uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województw ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, tzw. „uchwały antysmogowe”....

W 2017 r. sejmiki wojewódzkie przyjęły uchwały w sprawie wprowadzenia na obszarze województw ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, tzw. „uchwały antysmogowe”. Wprowadzają one konieczność wymiany nieekologicznych źródeł ciepła (kotłów, pieców, kominków) oraz zakaz spalania najgorszych jakościowo paliw.

SEDPOL sp. z o.o. Jak zostać rzeczoznawcą majątkowym

Jak zostać rzeczoznawcą majątkowym Jak zostać rzeczoznawcą majątkowym

Rzeczoznawca majątkowy to jeden z ciekawszych zawodów, który jest prawnie chroniony i do jego wykonywania niezbędne są specjalne uprawnienia , ale oprócz satysfakcji przynosi również godziwe wynagrodzenie.

Rzeczoznawca majątkowy to jeden z ciekawszych zawodów, który jest prawnie chroniony i do jego wykonywania niezbędne są specjalne uprawnienia , ale oprócz satysfakcji przynosi również godziwe wynagrodzenie.

AGENCJA HANDLOWA "JAK" Co zrobić, by nie wymieniać rur?

Co zrobić, by nie wymieniać rur? Co zrobić, by nie wymieniać rur?

Każdego dnia w budynkach mieszkalnych wymieniane są rury, szczególnie piony wody ciepłej. Przyczyna jest zawsze ta sama: kamień, który zarósł większą część przekroju rury i rdza. Administratorzy przeprowadzają...

Każdego dnia w budynkach mieszkalnych wymieniane są rury, szczególnie piony wody ciepłej. Przyczyna jest zawsze ta sama: kamień, który zarósł większą część przekroju rury i rdza. Administratorzy przeprowadzają więc poważny i kosztowny remont, a mieszkańcy muszą przygotować się na hałas, nieporządek i czasowy brak wody w kranach.

FIRMA BMETERS Współczynniki korekcyjne w rozliczeniu kosztów ogrzewania budynków wielolokalowych

Współczynniki korekcyjne w rozliczeniu kosztów ogrzewania budynków wielolokalowych Współczynniki korekcyjne w rozliczeniu kosztów ogrzewania budynków wielolokalowych

Niezależnie czy rozpatrujemy budownictwo starego typu z pionowym rozprowadzeniem instalacji centralnego ogrzewania, czy też nowe budynki z instalacją poziomą, rozliczenie kosztów ogrzewania zawsze wiąże...

Niezależnie czy rozpatrujemy budownictwo starego typu z pionowym rozprowadzeniem instalacji centralnego ogrzewania, czy też nowe budynki z instalacją poziomą, rozliczenie kosztów ogrzewania zawsze wiąże się z zastosowaniem współczynników korekcyjnych. W przypadku zastosowania ich do rozliczeń podzielników stosuje się nawet dwa niezależne współczynniki – współczynnik grzejnika oraz współczynnik położenia lokalu.

Trutek Fasteners Polska Sp. z o.o. Niezawodne mocowania izolacji termicznej budynku – łączniki do dociepleń

Niezawodne mocowania izolacji termicznej budynku – łączniki do dociepleń Niezawodne mocowania izolacji termicznej budynku – łączniki do dociepleń

Łączniki do mocowania izolacji termicznej obiektu to bardzo ważny element zapewniający bezpieczeństwo i stabilność warstwy docieplenia.

Łączniki do mocowania izolacji termicznej obiektu to bardzo ważny element zapewniający bezpieczeństwo i stabilność warstwy docieplenia.

Crisoma Posadzki z lastryka i zalety ich renowacji

Posadzki z lastryka i zalety ich renowacji Posadzki z lastryka i zalety ich renowacji

Firma Crisoma s.c. zajmuje się renowacją posadzek od ponad 9 lat. Jesteśmy jedną z większych firm zajmujących się renowacją lastryka. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, a w sprzęcie...

Firma Crisoma s.c. zajmuje się renowacją posadzek od ponad 9 lat. Jesteśmy jedną z większych firm zajmujących się renowacją lastryka. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, a w sprzęcie i technologii wykorzystujemy innowacje pojawiające się na targach kamieniarskich w Weronie, w których co roku uczestniczymy.

Durabud Płynna rewolucja w zwalczaniu przecieków

Płynna rewolucja w zwalczaniu przecieków Płynna rewolucja w zwalczaniu przecieków

Płynne uszczelnienia FRANKEN SYSTEMS dla skomplikowanych do uszczelnienia obszarów.

Płynne uszczelnienia FRANKEN SYSTEMS dla skomplikowanych do uszczelnienia obszarów.

Jatech Problem mocy biernej w oświetleniu LED

Problem mocy biernej w oświetleniu LED Problem mocy biernej w oświetleniu LED

Nieodpowiednio dobrane oświetlenie ze źródłami LED może powodować straty finansowe użytkowników oraz zakłócenia w pracy pobliskich urządzeń elektrycznych. „Winowajcą” jest w takich przypadkach zasilacz...

Nieodpowiednio dobrane oświetlenie ze źródłami LED może powodować straty finansowe użytkowników oraz zakłócenia w pracy pobliskich urządzeń elektrycznych. „Winowajcą” jest w takich przypadkach zasilacz o niskiej jakości. Pobiera on bezużyteczną moc, nazywaną „mocą bierną”, a także obniża jakość dostarczanej energii.

PITax.pl Jak rozliczyć pit od dochodu z odpłatnego zbycia nieruchomości

Jak rozliczyć pit od dochodu z odpłatnego zbycia nieruchomości Jak rozliczyć pit od dochodu z odpłatnego zbycia nieruchomości

Dochód uzyskany z odpłatnego zbycia nieruchomości należy wykazać w zeznaniu rocznym na formularzu PIT-39. W rozliczeniu pit od dochodu z odpłatnego zbycia nieruchomości oraz praw majątkowych możemy zastosować...

Dochód uzyskany z odpłatnego zbycia nieruchomości należy wykazać w zeznaniu rocznym na formularzu PIT-39. W rozliczeniu pit od dochodu z odpłatnego zbycia nieruchomości oraz praw majątkowych możemy zastosować ulgę mieszkaniową, jeżeli uzyskane przychody z tego tytułu przeznaczymy na własne cele mieszkaniowe.

mgr inż. Iwona Żupańska Detekcja w garażach

Detekcja w garażach Detekcja w garażach

Garaże podziemne są coraz częściej nieodłączną częścią budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, a w wielu przypadkach stanowią samodzielne obiekty w centrach miast. Istotnym elementem bezpieczeństwa...

Garaże podziemne są coraz częściej nieodłączną częścią budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, a w wielu przypadkach stanowią samodzielne obiekty w centrach miast. Istotnym elementem bezpieczeństwa takich inwestycji jest sprawnie działający system wentylacji mechanicznej, który zapewni ochronę osobom przebywającym w garażu przez szkodliwym wpływem spalin samochodowych.

Redakcja Centrum Monitoringu - koszty spadają, bezpieczeństwo rośnie

Centrum Monitoringu - koszty spadają, bezpieczeństwo rośnie Centrum Monitoringu - koszty spadają, bezpieczeństwo rośnie

Rozmawiamy z dyrektorem generalnym Local Network, Aleksandrem Mrozkiem. Firma od ponad 12 lat zajmuje się tworzeniem i obsługą systemów monitoringu zwiększających bezpieczeństwo osiedli w całej Polsce....

Rozmawiamy z dyrektorem generalnym Local Network, Aleksandrem Mrozkiem. Firma od ponad 12 lat zajmuje się tworzeniem i obsługą systemów monitoringu zwiększających bezpieczeństwo osiedli w całej Polsce. Od stycznia 2017 roku uruchamia największe w Polsce centrum monitoringu wizyjnego, w którym operatorzy wspierani patrolami interwencyjnymi będą pilnować bezpieczeństwa mieszkańców przez 24 godziny na dobę.

FIRMA BMETERS Zasady rozliczenia zużycia ciepła - wywiad z Mariuszem Sobczykiem, dyrektorem ds. rozliczeń w firmie BMETERS Polska.

Zasady rozliczenia zużycia ciepła - wywiad z Mariuszem Sobczykiem, dyrektorem ds. rozliczeń w firmie BMETERS Polska. Zasady rozliczenia zużycia ciepła - wywiad z Mariuszem Sobczykiem, dyrektorem ds. rozliczeń w firmie BMETERS Polska.

Wywiad z Mariuszem Sobczykiem, dyrektorem ds. rozliczeń w firmie BMETERS Polska

Wywiad z Mariuszem Sobczykiem, dyrektorem ds. rozliczeń w firmie BMETERS Polska

FIRMA BMETERS Pięć lat i co dalej?

Pięć lat i co dalej? Pięć lat i co dalej?

Po upływie 5 lat urządzenia metrologiczne muszą zostać wymienione lub ponownie zalegalizowane. Podejmując decyzję o wyborze trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, przede wszystkim koszty. Różnice cenowe...

Po upływie 5 lat urządzenia metrologiczne muszą zostać wymienione lub ponownie zalegalizowane. Podejmując decyzję o wyborze trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, przede wszystkim koszty. Różnice cenowe między legalizacją a wymianą na nowy wcale nie są jednak duże.

FIRMA BMETERS Dobór ciepłomierzy w oparciu o parametry techniczne

Dobór ciepłomierzy w oparciu o parametry techniczne Dobór ciepłomierzy w oparciu o parametry techniczne

Najważniejsze elementy ciepłomierza to przetwornik przepływu, czujniki temperatury i elektroniczny przelicznik. Ponieważ wybór urządzeń na rynku jest szeroki, warto wiedzieć, jakie możliwości dają użytkownikom...

Najważniejsze elementy ciepłomierza to przetwornik przepływu, czujniki temperatury i elektroniczny przelicznik. Ponieważ wybór urządzeń na rynku jest szeroki, warto wiedzieć, jakie możliwości dają użytkownikom parametry techniczne tych elementów.

FIRMA BMETERS Woda twarda - wróg oszczędzania

Woda twarda - wróg oszczędzania Woda twarda - wróg oszczędzania

Prawie cała Polska ma w kranie wodę średnio twardą lub twardą. Taka woda wymusza większe zużycie detergentów i nie służy instalacjom grzewczym oraz urządzeniom AGD. Z myślą o domowym budżecie warto się...

Prawie cała Polska ma w kranie wodę średnio twardą lub twardą. Taka woda wymusza większe zużycie detergentów i nie służy instalacjom grzewczym oraz urządzeniom AGD. Z myślą o domowym budżecie warto się zastanowić nad technologiami umożliwiającymi zmiękczanie.

FIRMA BMETERS Ciepło i tanio, czyli jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu

Ciepło i tanio, czyli jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu Ciepło i tanio, czyli jak oszczędzać ciepło w mieszkaniu

Racjonalne gospodarowanie energią pozwala obniżyć opłaty. Wystarczy wprowadzić w życie kilka prostych zasad, by zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania nawet o 40%.

Racjonalne gospodarowanie energią pozwala obniżyć opłaty. Wystarczy wprowadzić w życie kilka prostych zasad, by zmniejszyć koszty ogrzewania mieszkania nawet o 40%.

Hoval Sp. z o.o. Jak obniżyć koszty ciepłej wody we wspólnocie mieszkaniowej nawet do 30%?

Jak obniżyć koszty ciepłej wody we wspólnocie mieszkaniowej nawet do 30%? Jak obniżyć koszty ciepłej wody we wspólnocie mieszkaniowej nawet do 30%?

Budynki mieszkalne zasilane z lokalnych kotłowni borykają się często z relatywnie wysokimi kosztami zużycia medium. Duży problem stanowi ciepła woda użytkowa, na którą jest duże i zarazem zmienne zapotrzebowanie...

Budynki mieszkalne zasilane z lokalnych kotłowni borykają się często z relatywnie wysokimi kosztami zużycia medium. Duży problem stanowi ciepła woda użytkowa, na którą jest duże i zarazem zmienne zapotrzebowanie w ciągu doby. Ta druga cecha generuje główne koszty, które wspólnota będzie musiała pokryć.

FIRMA BMETERS Jak oszczędzać wodę latem - sposoby z życia wzięte

Jak oszczędzać wodę latem - sposoby z życia wzięte Jak oszczędzać wodę latem - sposoby z życia wzięte

Latem zużycie wody idzie w górę. Uwielbiamy podlewać ogródki, napełniać ku uciesze dzieci dmuchane baseny i brać kilka razy dziennie orzeźwiający prysznic. Jak korzystać z tych letnich przyjemności, by...

Latem zużycie wody idzie w górę. Uwielbiamy podlewać ogródki, napełniać ku uciesze dzieci dmuchane baseny i brać kilka razy dziennie orzeźwiający prysznic. Jak korzystać z tych letnich przyjemności, by radości nie zepsuł rachunek za wodę?

FIRMA BMETERS Picie wody prosto z kranu jest ryzykowne

Picie wody prosto z kranu jest ryzykowne Picie wody prosto z kranu jest ryzykowne

Mimo, że woda produkowana przez przedsiębiorstwa wodociągowe jest zdatna do picia, specjaliści BMETERS, jako przedstawiciele firmy nie tylko sprzedającej, ale też serwisującej wodomierze, odradzają picie...

Mimo, że woda produkowana przez przedsiębiorstwa wodociągowe jest zdatna do picia, specjaliści BMETERS, jako przedstawiciele firmy nie tylko sprzedającej, ale też serwisującej wodomierze, odradzają picie „kranówki”. Z ich doświadczenia wynika, że woda, która płynie z kranów może być poważnie zanieczyszczona.

FIRMA BMETERS Wodomierz BMETERS w Dzień Dobry TVN

Wodomierz BMETERS w Dzień Dobry TVN Wodomierz BMETERS w Dzień Dobry TVN

Wodomierz BMETERS pojawił się w materiale Dzień Dobry TVN. Dziennikarze programu sprawdzali, co jest bardziej ekonomiczne - zmywanie naczyń ręcznie czy w zmywarce. Efekty testu porównawczego sprawdzali...

Wodomierz BMETERS pojawił się w materiale Dzień Dobry TVN. Dziennikarze programu sprawdzali, co jest bardziej ekonomiczne - zmywanie naczyń ręcznie czy w zmywarce. Efekty testu porównawczego sprawdzali na wodomierzu BMETERS. Okazało się, że podczas zmywania ręcznego zużyto 36 litrów wody, a podczas mycia w zmywarce - tylko 14 litrów. Wodomierz bardzo precyzyjnie pokazał tę różnicę.

JUNKERS Oszczędny kocioł Cerapur Midi

Oszczędny kocioł Cerapur Midi Oszczędny kocioł Cerapur Midi

Firma Junkers wprowadziła do oferty nowy kocioł kondensacyjny – Cerapur Midi. Użytkownik nie musi już wybierać pomiędzy oszczędnościami inwestycyjnymi a eksploatacyjnymi. Zaletą urządzenia jest przystępna...

Firma Junkers wprowadziła do oferty nowy kocioł kondensacyjny – Cerapur Midi. Użytkownik nie musi już wybierać pomiędzy oszczędnościami inwestycyjnymi a eksploatacyjnymi. Zaletą urządzenia jest przystępna cena. Natomiast technika kondensacyjna (wykorzystywana do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej) gwarantuje wymierne oszczędności paliwa podczas eksploatacji kotła oraz wysoki komfort jego użytkowania.

SOPREMA Hydroizolacja posadzek, balkonów, tarasów, schodów, przydomowych fontann oraz garaży

Hydroizolacja posadzek, balkonów, tarasów, schodów, przydomowych fontann oraz garaży Hydroizolacja posadzek, balkonów, tarasów, schodów, przydomowych fontann oraz garaży

ALSAN® DOM – grupa produktów do wykonania płynnych hydroizolacji posadzek, balkonów, tarasów, schodów, przydomowych fontann oraz garaży. Żywice z grupy ALSAN® DOM umożliwiają wykonanie ciężkiej hydroizolacji,...

ALSAN® DOM – grupa produktów do wykonania płynnych hydroizolacji posadzek, balkonów, tarasów, schodów, przydomowych fontann oraz garaży. Żywice z grupy ALSAN® DOM umożliwiają wykonanie ciężkiej hydroizolacji, warstw przeciwwilgociowych oraz małych i dużych napraw. Jakość i elastyczność produktów ALSAN® RENOWACJA bezproblemowo sprawdzi się w polskich warunkach klimatycznych i zapewni trwałe i bezpieczne rozwiązanie z gwarancją jakości SOPREMA.

Kamstrup Sp. z o. o. Nowość - ultradźwiękowe liczniki ciepła i wody ze zdalnym odczytem w budownictwie wielorodzinnym

Nowość - ultradźwiękowe liczniki ciepła i wody ze zdalnym odczytem w budownictwie wielorodzinnym Nowość - ultradźwiękowe liczniki ciepła i wody ze zdalnym odczytem w budownictwie wielorodzinnym

Prawidłowe rozliczenie indywidualnego zużycia wody i ciepła w budynkach wielorodzinnych często stanowi duże wyzwanie. Jednym z największych problemów jest zbilansowanie zużycia zarejestrowanego przez liczniki...

Prawidłowe rozliczenie indywidualnego zużycia wody i ciepła w budynkach wielorodzinnych często stanowi duże wyzwanie. Jednym z największych problemów jest zbilansowanie zużycia zarejestrowanego przez liczniki indywidualne z ciepłomierzem i wodomierzem głównym.

Siniat Sufity podwieszane - jaką mają klasę odporności ogniowej?

Sufity podwieszane - jaką mają klasę odporności ogniowej? Sufity podwieszane - jaką mają klasę odporności ogniowej?

Każda firma działająca na rynku suchej zabudowy bada oferowane konstrukcje w Instytucie Techniki Budowlanej. Najczęściej badania te dotyczą odporności ogniowej elementów budowanych z płyt gipsowo-kartonowych.

Każda firma działająca na rynku suchej zabudowy bada oferowane konstrukcje w Instytucie Techniki Budowlanej. Najczęściej badania te dotyczą odporności ogniowej elementów budowanych z płyt gipsowo-kartonowych.

Wybrane dla Ciebie

Czy chcesz obniżyć koszty energii w budynku? Sprawdź, jak zdobyć dofinansowanie na dokumentację techniczną!

Czy chcesz obniżyć koszty energii w budynku? Sprawdź, jak zdobyć dofinansowanie na dokumentację techniczną! Czy chcesz obniżyć koszty energii w budynku? Sprawdź, jak zdobyć dofinansowanie na dokumentację techniczną!

Jak zapewnić trwałą ochronę budynku przed zimnem i wilgocią?

Jak zapewnić trwałą ochronę budynku przed zimnem i wilgocią? Jak zapewnić trwałą ochronę budynku przed zimnem i wilgocią?

Modernizacja wentylacji w budynku - od czego zacząć?

Modernizacja wentylacji w budynku - od czego zacząć? Modernizacja wentylacji w budynku - od czego zacząć?

Jak skutecznie obniżyć koszty ogrzewania i mieć pełną kontrolę nad ciepłem w budynku?

Jak skutecznie obniżyć koszty ogrzewania i mieć pełną kontrolę nad ciepłem w budynku? Jak skutecznie obniżyć koszty ogrzewania i mieć pełną kontrolę nad ciepłem w budynku?

Czy wiesz jakiej firmy jest co trzwci sprzedawany wodomierz w Polsce?

Czy wiesz jakiej firmy jest co trzwci sprzedawany wodomierz w Polsce? Czy wiesz jakiej firmy jest co trzwci sprzedawany wodomierz w Polsce?

Jak połączyć tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem w wyposażeniu terenów rekreacyjnych?

Jak połączyć tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem w wyposażeniu terenów rekreacyjnych? Jak połączyć tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem w wyposażeniu terenów rekreacyjnych?

Jak spisać liczniki pod nieobecność mieszkańca?

Jak spisać liczniki pod nieobecność mieszkańca? Jak spisać liczniki pod nieobecność mieszkańca?

Jak precyzyjne pomiary wody i ciepła mogą obniżyć koszty eksploatacji Twojej nieruchomości?

Jak precyzyjne pomiary wody i ciepła mogą obniżyć koszty eksploatacji Twojej nieruchomości? Jak precyzyjne pomiary wody i ciepła mogą obniżyć koszty eksploatacji Twojej nieruchomości?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje » Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Wykorzystanie energii ze środowiska do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewu c.w.u. »

Wykorzystanie energii ze środowiska do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewu c.w.u. » Wykorzystanie energii ze środowiska do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewu c.w.u. »

Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film »

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film » Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film »

Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych »

Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych » Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami

Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami

Sprawdź zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami.

Sprawdź zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami.

Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii »

Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii » Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii »

Redakcja AiMN Centrum monitoringu wizyjnego osiedla

Centrum monitoringu wizyjnego osiedla Centrum monitoringu wizyjnego osiedla

Kradzieże, włamania, napady czy akty wandalizmu – to tylko kilka przykładów z długiej listy zagrożeń, jakie mogą czyhać na mieszkańców osiedla. Stąd zamykanie osiedli mieszkaniowych i stosowanie na ich...

Kradzieże, włamania, napady czy akty wandalizmu – to tylko kilka przykładów z długiej listy zagrożeń, jakie mogą czyhać na mieszkańców osiedla. Stąd zamykanie osiedli mieszkaniowych i stosowanie na ich obszarze monitoringu to praktyka, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Wszystko po to, aby zapewnić mieszkańcom osiedla najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacją »

Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacją » Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacją »

Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać?

Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać? Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem? Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Buderus Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR

Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR

Rodzina przyszłościowych pomp ciepła bazujących na naturalnym czynniku chłodniczym, jakim jest propan (R290), została powiększona o kolejne dwie jednostki o mocy 10 i 12 kW. Dotychczas były dostępne modele...

Rodzina przyszłościowych pomp ciepła bazujących na naturalnym czynniku chłodniczym, jakim jest propan (R290), została powiększona o kolejne dwie jednostki o mocy 10 i 12 kW. Dotychczas były dostępne modele o mocach: 4, 5 i 7 kW. Przybliżona moc grzewcza podawana w przypadku pomp ciepła Logatherm WLW186i AR i WLW176i AR odnosi się do temperatury zewnętrznej -7°C.

Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami?

Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami? Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie? Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Zarządca nieruchomości poszukiwany » Zarządca nieruchomości poszukiwany »

Nowa wersja programu Lokale – 3.3

Nowa wersja programu Lokale – 3.3 Nowa wersja programu Lokale – 3.3

Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów »

Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów » Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów »

Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować?

Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować? Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować?

Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model?

Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model? Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model?

Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! »

Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! » Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! »

Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać? Sprawdź!

Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać? Sprawdź! Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać? Sprawdź!

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami » Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal dla Administratorów i Zarządców Nieruchomości www.administrator24.info

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.administrator24.info oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.